Hlavní obsah
Chcete pomoci? Stačí málo. počítá se přitom každá koruna. Foto: Lidl.cz

Udělejte dobrý skutek navzdory předvánočnímu shonu

Předvánoční návštěva obchodu je celkem adrenalinový zážitek. Hledání místa na zaparkování, volného košíku i vlastní peněženky. Když už se zdá, že jste všechno zvládli, zjistíte, že vlastně chybí to nejdůležitější - nákupní seznam.

Chcete pomoci? Stačí málo. počítá se přitom každá koruna. Foto: Lidl.cz
Udělejte dobrý skutek navzdory předvánočnímu shonu

Odhodlaně tedy vyrazíte mezi regály, musíte se ale proplétat mezi ostatními zákazníky, kteří zastavují u ovoce a zeleniny, pečiva i chlazených výrobků.

Lámete si hlavu tím, co vlastně doma chybí a jak vyřešit jídlo na nadcházející víkend. Do toho se vám v hlavě pomalu a jistě usazuje myšlenka, že Vánoce se blíží a je nejvyšší čas na to, abyste začali shánět i dárky pro své blízké. Na pás u pokladny tak s hlavou plnou starostí naskládáte svůj nákup a zjistíte, že vlastně nemáte mléko ani máslo a chybí i pečivo, kvůli kterému jste do obchodu vlastně zamířili.

Takový nákup dokáže zkazit náladu a občas i celý zbytek dne. Znáte to taky? Možná totiž existuje způsob, jak si po takovém nakupování náladu o něco zlepšit a zároveň podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují nejvíc – nemocným dětem.

Darujte své srdce dětem.

Foto: Lidl.cz

Právě tuto možnost máte od 4. do 17. listopadu ve všech prodejnách Lidl, kde se koná devátý ročník sbírky Srdce dětem. Ta je zaměřená na pomoc rodinám s těžce nemocnými dětmi a za dobu jejího trvání se podařilo vybrat více než 127 milionů korun. Pomoc našlo 3 662 nemocných dětí, které potřebují mnohdy drahé pomůcky i rehabilitace, které jim alespoň trochu usnadní a zlepší život.

Zapojit se můžete přímo při nákupu v prodejnách Lidl, kde za 30 Kč obdržíte samolepku ve tvaru srdce. Přispět můžete i online za pomoci aplikace app.srdcedetem.cz. Pomoci můžete i jedinou korunou, protože každá pomoc se počítá.
Tak co? Věnujete své srdce dětem?

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků