Hlavní obsah
Stavěním proti podzimnímu splínu: Nové způsoby relaxace vhodné do každého obyváku Foto: LEGO Group

Stavěním proti podzimnímu splínu: Nové způsoby relaxace vhodné do každého obýváku

Dlouhé podzimní večery mohou být v aktuální situaci dlouhé až příliš, ale také se mohou stát výzvou k objevení nových způsobů relaxace! Podle průzkumu společnosti LEGO tři čtvrtiny (73 %) dospělých po celém světě hledá nové způsoby odpočinku a cesty, jak se zbavit stresu. Možná by vás nenapadlo sáhnout po stavebnici LEGO®.

Stavěním proti podzimnímu splínu: Nové způsoby relaxace vhodné do každého obyváku Foto: LEGO Group
Stavěním proti podzimnímu splínu: Nové způsoby relaxace vhodné do každého obýváku

Stavebnice LEGO® jsou odpověď, jak na pořádný odpočinek i v omezeném čase

Průzkum realizovaný společností LEGO Group v České republice odhalil, že pocity stresu zažívá alespoň jednou měsíčně 62 % dospělých Čechů. Bezmála polovina z nich (46 %) uvádí, že doba odpočinku je pro ně nedostatečná. Odpočinkem přitom strávíme nejčastěji (41 % případů) 2–5 hodin týdně.

Za těch pár hodin můžete stihnout 2 filmy, polovinu jedné řady nového seriálu nebo rozečíst knihu, u které budete pokaždé hledat zapomenutou nit příběhu. Napadlo by vás, že i obyčejné stavění může mít skvělé účinky, a vedle zmírňování stresu také podporuje schopnost kreativity, řešení problémů, schopnost rozhodovat se nebo poučit se z chyb? Že jsou stavebnice LEGO pro děti? Už dávno ne. Objevte nejnovější stavebnice LEGO z nabídky pro dospělé!

Doplňte vozový park

Při stavění setu LEGO® Technic Lamborghini Sián FKP 37 (42115) si dosyta užijete nezaměnitelný vzhled tohoto ikonického sporťáku s přijatelnější cenovkou, než jsou 2 miliony dolarů. Díky nepřehlédnutelné limetkově zelené barvě, zlatým ráfkům kol a excelentně zpracovaným detailům je tento model věrnou replikou původního vozu Sián FKP 37. Mimo jiné disponuje osmistupňovou převodovkou propojenou s pohyblivým řadicím pedálem, motorem V12 a pohonem všech čtyř kol.

LEGO® Technic Lamborghini Sián FKP 37 (42115)

Foto: LEGO Group

Andy Warhol do každé domácí galerie

Obdivovatelé pop-artu nyní mohou se stavebnicí LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe (31197) pomocí 3 341 komponentů LEGO vytvořit vlastní slavný Warholův zářivě růžový sítotisk Marilyn Monroe z roku 1967 a jeho další tři různě barevné kombinace. K tvorbě si nalaďte soundtrack, který odkrývá nové podrobnosti z Warholova života od těch, kteří ho znali nejlépe. Jakmile bude dílo hotovo, skvěle doplní každý moderní interiér.

LEGO® Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe (31197)

Foto: LEGO Group

Suvenýr z vysněné dovolené

Dubaj se může pochlubit nejpozoruhodnějšími budovami na světě. Měli jste v plánu je letos vidět naživo? Věrně je zachycuje model LEGO® Architecture Dubai (21052). Stavebnice obsahuje model mrakodrapu Burdž Chalífa, který je od svého postavení v roce 2010 nejvyšší budovou na světě, dále 7hvězdičkový hotel Burdž al-Arab, hotel Jumeirah Emirates Towers Hotel, ale také Dubajskou fontánu a mimořádnou rozhlednu Dubajský rám.

LEGO® Architecture Dubai (21052)

Foto: LEGO Group

© LEGO and the LEGO logo are trademarks of the LEGO Group. The “Lamborghini” and “Lamborghini Bull and Shield” trademarks, copyrights, designs and models are used under license from Automobili Lamborghini S.p.A, Italy. Marilyn Monroe™; Rights of Publicity and Persona Rights: The Estate of Marilyn Monroe LLC. ©/®/™ The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc.  Dubai © Jumeirah International LLC

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků