Hlavní obsah
Jižní pohled na dům

Projekt nového bydlení Rezidence Na Hřebenkách byl zkolaudován a je připraven k nastěhování

Na Hřebenkách v Praze 5 – na Smíchově, v jedné z nejvyhledávanějších pražských rezidenčních čtvrtí Hřebenka nedaleko parku Klamovka, byl zkolaudován projekt Rezidence Na Hřebenkách, který nabízí již jen část z celkových 33 bytových jednotek.

Jižní pohled na dům
Projekt nového bydlení Rezidence Na Hřebenkách byl zkolaudován a je připraven k nastěhování

Ve stráni strahovského kopce vedle parku Klamovka, mezi ulicí U Okrouhlíku a Na Hřebenkách, byla dokončena výstavba exkluzivních bytových jednotek. Lze tedy obdivovat nadčasovou a funkční architekturu na první pohled dvou budov. Nicméně se však jedná o jednu v podzemí propojenou stavbu dále dělenou na 3 části.

Na každém patře jsou pro zajištění soukromí maximálně tři byty. Většina obývacích pokojů je orientována na jih a z balkonů nebo teras lze obdivovat výhled na smíchovské údolí. Naopak ložnice, až na pár výjimek, využívají severního stínu. V podzemí je připraven dostatek prostorných sklepů a parkovacích míst, některá řešená pomocí zakladačů.

Projekt je obklopen zelení a starší vilovou zástavbou. Přes ulici se nachází park Klamovka, cestou do kopce pak Petřín, Strahov či Ladronka s oborou Hvězda. Místní plnou občanskou vybavenost doplňuje 5 min vzdálené centrum Nový Smíchov na Andělu.

Z celkového počtu 33 jednotek je již 1/3 prodána.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků