Hlavní obsah
Studium VŠEM

Není všem dnům konec - Vysoké školy stále přijímají přihlášky

Nestihli jste včas podat přihlášku? Nevyšlo vám přijímací řízení na jiné škole? Využijte široké nabídky vysokých škol, které přijímají přihlášky ke studiu až do září. Příležitost zahájit studium tento podzim je tak stále aktuální.

Studium VŠEM
Není všem dnům konec - Vysoké školy stále přijímají přihlášky

Jednou z vysokých škol, která přijímá přihlášky až do poloviny září 2013, je i Vysoká škola ekonomie a managementu.  Zájemci o studium na VŠEM si tak stále mohou vybírat z nabídky bakalářských oborů Podniková ekonomika, Komunikace a lidské zdroje, Marketing nebo obor Business Economics vyučovaný v anglickém jazyce. V rámci magisterských oborů se jedná o Management firem nebo studijní program MBA zaměřený na podnikovou ekonomiku či management ve zdravotnictví.

Studium VŠEM

Nabízíme moderní studium s mnoha výhodami s cílem zvyšovat šance absolventů v konkurenčním prostředí. Vysokou kvalitu studia zajišťuje inovativní systém výuky včetně využívaných technologií a profesionální lektorský tým. Důraz také klademe na propojenost studia s praxí. Samozřejmostí je i možnost vycestování během studia do zahraničí,“ vysvětluje strategii VŠEM ředitelka Lucie Čunderliková.

Více informací o Vysoké škole ekonomie a managementu se zájemci mohou dozvědět na Dni otevřených dveří 2.7.2013 a 6.8.2013 či na www.vsem.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků