Hlavní obsah
Paní Kopecká si užívá "dárku" v podobě písničky od kapely Flastr Foto: Monika Čapková

Herec, mim a moderátor několika televizních pořadů Boleslav Polívka má komplikovanou zlomeninu kotníku levé nohy. Lékařská diagnóza je neúprosná: zlomenina včetně potrhaných vazů. Vyhlídky? Nejméně tříměsíční léčení. Pro Bolka samotného i lidi, kteří ho obklopují, velká čára přes rozpočet.

Paní Kopecká si užívá "dárku" v podobě písničky od kapely Flastr Foto: Monika Čapková
Zlomeninu přivodili Bolkovi psi

"V polovině února půjde dolů sádra a Bolek začne s rehabilitačním cvičením," řekl ředitel brněnského Divadla Bolka Polívky Petr Bílek. "On sám chce už na konci března začít zkoušet s Milanem Lasicou Rok na jevišti/Rok na javisku. Ještě v prvním pololetí se budou natáčet i další Manéž, Bolkoviny a pokračování televizního seriálu Černí baroni."

Na Godota se bude čekat

Hůř to zatím dopadlo s chystanou premiérou Beckettova Čekání na Godota v Městském divadle Brno. "Všichni se na práci s Bolkem a s Jiřím Pechou, kteří mají hrát klauny Vladimíra a Estragona, velice těšili," povzdechl si režisér inscenace Zdeněk Černín. "Nedá se nic dělat, snad se diváci Čekání dočkají na podzim. Už jsme místo tohoto titulu začali připravovat Gogolovy Hráče. Premiéru budou mít v polovině března."

Psi se k němu sběhli...

Optimismus samozřejmě neztrácí ani na duši nezlomený Polívka. "Moji psi Džin, Žoset a Baxi (ridgeback, boxer a kříženec) pořád přemýšleli, jak mne víc udržet v Olšanech na farmě," komentoval včera Boleslav svůj stav. "Těsně před Vánocemi se jim podařilo, co se někdy nedaří ani Marcelce (dobrá duše farmy Marcela Černá). Domluvili se na mě: při procházce zledovatělou Drahanskou vysočinou se napřed honili mezi sebou. Trochu jsem jim to soudcoval, a oni se mi pak najednou zamotali pod nohy. A bylo to." Podobnost s revírníkem a liškou Bystrouškou umělec nepřipustil, to prý se stalo na Bílovicku

Král volbu prezidenta zařídí

"Teď mě mají všichni doma, ale zato s nimi nechodím na procházky. Vánoční cukroví už jsme dojedli," dodal herec, a protože se už léta známe, přidal několik těžko publikovatelných upřímných slov. Poddaným nicméně vzkazuje, že toho bohdá nebude, aby valašský král volbu českého prezidenta i na dálku neřídil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků