Hlavní obsah
 

Zákazník chtěl po taxikáři v Římě, aby zapnul taxametr. Ten mu zlomil nos

Italská policie v sobotu identifikovala taxikáře, který u letiště v Římě brutálně napadl svého možného zákazníka - dal mu pěstí, přičemž mu zlomil nosní přepážku. A důvod? Pasažér se pouze dožadoval zapnutí taxametru, informovala agentura Reuters.

 
Zákazník chtěl po taxikáři v Římě, aby zapnul taxametr. Ten mu zlomil nos

Incident, který zachytila bezpečnostní kamera, se odehrál 27. listopadu před příletovou halou letiště Fiumicino v Římě. Ital, který podle policejní zprávy právě přicestoval z Madridu, chtěl nastoupit do přistaveného taxíku společnosti Taxi Service.

Na záznamu je vidět, jak se zákazník a taxikář u vozidla o něčem dohadují. Řidič pak zaklapne víko kufru, aniž by naložil zavazadla, a odchází do svého vozu. Jenže zákazník mu začne klepat na okno, takže taxikář opět vystoupí ven. A jak dojde k pasažérovi, praští ho takovou silou do obličeje, že muž spadne na zem. Tomu všemu přihlíželo i několik dalších řidičů a zaměstnanců taxislužby.

Agresivní řidič zákazníkovi zlomil nosní přepážku. Muž byl nejprve ošetřen přímo na letištní pohotovosti, následně byl převezen do nemocnice. Taxikáře hledá policie pro těžké ublížení na zdraví.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků