Hlavní obsah

Ruská hudební skupina Tatu ruší koncerty

Julia Volkovová z ruské hudební skupiny Tatu má vážně poškozené hlasivky a lékaři nevylučují, že bude muset podstoupit operaci. Podle ruského listu Žizň proslavené dívčí duo - "sedmnáctky" Julia a Jelena - zrušilo pro příští období všechna turné a přestalo nahrávat písničky i klipy.

Ruská hudební skupina Tatu ruší koncerty

Manažer skupiny označil za pravděpodobné, že příčinou Juliiných potíží byly podmínky smluv na vystoupení v cizině. Zahraniční turné Tatu byla podle manažera velmi intenzívní, koncertů bylo příliš mnoho a dívky musely zpívat výhradně na živo.

Podle foniatričky moskevského Velkého divadla Julie Alexejenkové se zpěvačce na hlasivkách vytvořily uzlíky, které bude asi nutné odstranit operativně.
Rozhodnou však o tom odborníci po dalším důkladném vyšetření pacientky.

Kontroverzní ruská dvojice, otevřeně podporující lesbickou lásku, byla velmi úspěšná i u českého publika. Loni v prosinci se chystala na pět koncertů v České republice a měla se také zúčastnit ceremoniálu vyhlášení vítězů ankety Český slavík.
Kvůli onemocnění však bylo turné odloženo na únor. Podle původního plánu mají Tatu zahrát v Hradci Králové, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a v pražské hale BC Sparta. Hosty jejich show má být dívčí trio Black Milk a zpěvák Petr Kotvald.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků