Hlavní obsah
Hořící dřevěná chata v Malenovicích. Foto: HZS Zlínského kraje

Princ Harry za trest kydá hnůj

Princ Harry, který před pár dny rozhořčil veřejnost převlekem za nacistického důstojníka, si kromě veřejné omluvy musí odpracovat trest ve stájích svého otce, následníka trůnu prince Charlese. Z nich vykydává hnůj.

Hořící dřevěná chata v Malenovicích. Foto: HZS Zlínského kraje
Princ Harry za trest kydá hnůj

"Jeho otec došel k názoru, že když si Harry na pár dní zamaže ruce prací, snad mu to pomůže zmoudřet," řekl londýnskému deníku Sun nejmenovaný zdroj z královského paláce.

Dvacetiletý Harry pracuje na Charlesově biologické farmě v Highgrove v Gloucesterském hrabství. Není to jen kydání hnoje z vepřína, ale také odstraňování plevele z okolí.

Kromě toho má princ zaracha a nesmí ani do místních hospod, jak měl jindy ve zvyku. "Harrymu bylo jasně a stručně řečeno, že s lumpárnami musí přestat," uvedl list. Princ musí aspoň nějakou dobu "dělat pro změnu něco užitečného" a sekat dobrotu.

Na co má vlastně poradce?

Podle pondělního deníku The Times chce parlamentní výbor příští měsíc přezkoumat v rámci jednání o apanáži následníka trůnu Charlese, zda placení Harryho poradci plní své poslání, když princ takhle vyvádí.

"Kde vzali tyhle Harryho poradce? Jsou buďto nedbalí, nebo nekompetentní, politicky podezřelí či všechno dohromady," prohlásil poslanec Ian Davidson z parlamentního výboru pro veřejné výdaje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků