Hlavní obsah

Předčasný Silvestr: V Rusku vzplál sklad s pyrotechnikou

Nechtěnou velkolepou podívanou, která jen se štěstím neskončila tragicky, zažil v neděli nad ránem Rostov na Donu. Ti, kdo byli před sedmou hodinou ranní vzhůru, mohli vidět ohňostroj, o který se postaral požár obchodu se zábavní pyrotechnikou. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, oheň však podle ruské agentury Ruptly muselo dostat pod kontrolu přes 300 hasičů.

Předčasný Silvestr: V Rusku vzplál sklad s pyrotechnikou

Požár podle předběžných zpráv vznikl v jednom z pavilonů na tržnici od vadného elektrického topení kolem půl sedmé ráno moskevského času.

Oheň se rozšířil do vedlejší dvoupodlažní budovy, která byla plná pyrotechniky připravené na oslavy příchodu nového roku.

Záhy vzduch rozčísl typický svištivý zvuk rachejtlí a oblohu začala zaplňovat barevná světla. Díky tomu, že požár nastal v ranních hodinách, na tržišti téměř nikdo nebyl a hrozivý požár si nevyžádal žádné oběti ani zraněné.

Škody na majetku jsou však obrovské, podle ruského ministerstva pro krizové situace (EMERCOM) shořelo více než 4000 metrů čtverečních.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků