Hlavní obsah
Detail pasti Sarracenia flava var. cuprea Foto: Beáta Sklářová

Pětiměsíční James na natáčení Sexu ve městě

Natáčení Sexu ve městě v New Yorku pravidelně přihlížejí davy fanoušků, které se snaží alespoň zahlédnout některou ze svých oblíbených představitelek populárního seriálu. Hvězda z nejvyhledávanějších je teď ovšem ta, která se později na obrazovce vůbec neobjeví, informoval na svých internetových stránkách magazín Hello.

Detail pasti Sarracenia flava var. cuprea Foto: Beáta Sklářová
Pětiměsíční James na natáčení Sexu ve městě

Nejsledovanější osobou natáčení je v současné době pětiměsíční syn Sarah Jessicy Parkerové, představitelky role novinářky Carrie Bradshawové, James Wilke. 

Herečka svého syna vzala na natáčení v ulici Wall Street. Nikdo z přihlížejících se však o slavné finanční centrum nezajímal. Všichni měli oči jen pro malého Jamese, který sledoval svoji hvězdnou maminku při práci.

Sarah Jessica Pakerová se plně soustředila na natáčení své role svobodné novinářky. Jakmile se však kamery zastavily, rychle se zase přeměnila ve starostlivou maminku, kterou je ve skutečnosti.

Osmatřicetileté herečce a jejímu manželovi, broadwayskému herci Matthew Broderickovi, se syn James narodil vloni v říjnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků