Hlavní obsah
Foto: Jitka Doubravová

Karel Gott bude slavit v New Yorku

Karel Gott si se svou přítelkyní Ivanou Macháčkovou hodlá co nejdříve vyrazit asi na týden do teplých krajin k moři, s největší pravděpodobností do Turecka. Ivanu totiž čeká velmi hektický srpen, protože má na starosti zajištění produkce muzikálu Tři mušketýři, který se začne zkoušet v pražském Divadle Brodway.

Foto: Jitka Doubravová
Karel Gott bude slavit v New Yorku

Slavný pár se také chystá do Spojených států, kde se v New Yorku připravuje velkolepá oslava Karlových pětašedesátých narozenin. Ivana o tom sice něco bližšího ví, v žádném případě to ale nesmí prozradit.

"Bude to veliké. Připravuje se pro Karla i koncert, ale víc vám neřeknu," prohlásila Macháčková.  

Vaří hlavně zeleninová jídla

I když se oba většinou stravují v restauracích a jsou zváni na jídlo k přátelům, Ivana na sebe prozradila, že občas Karlovi sama uvaří. "Pokud připravuji pro nás dva jídlo, pak většinou dělám zeleninové pokrmy," řekla Ivana Macháčková, která je umírněnou vegetariánkou a maso nejí.

"Zbožňuji thajskou a indickou kuchyni a Karlovi také chutná. Maso ale zásadně nevařím. Českou kuchyni a maso připravuje Karlova hospodyně, paní Jandová," podotkla Macháčková a přiznala, že pokud udělá ve své stravě výjimku a dopřeje si rybu, dává přednost tomu, když jí připraví sám Karel.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků