Hlavní obsah
Den otevřených dveří Foto: magistrátFM

Jude Law se chce oženit se Siennou Millerovou

Britský herec Jude Law se již zřejmě vzpamatoval z rozpadlého manželství s módní návrhářkou a herečkou Sadie Frostovou. Svou nynější přítelkyni, herečku Siennu Millerovou, totiž požádal o ruku. Žádost vyzněla vskutku slavnostně, neboť ji vyslovil o Vánocích.

Den otevřených dveří Foto: magistrátFM
Jude Law se chce oženit se Siennou Millerovou

Den po žádosti o ruku se dvaatřicetiletý Jude Law vydal s třiadvacetiletou Siennou na dovolenou na Seychelské ostrovy. Zde také herec o plánech informoval své tři děti.

Hercův mediální zástupce informaci potvrdil a dodal, že Lawovy děti byly novinkou potěšeny. "Je to pravda, zasnoubili se. Jude koupil Sienně prstýnek s velkým diamantem. Oznámili to svým rodinám a všichni byli spokojeni. Judeovy děti Siennu zbožňují a na svatbu se již těší," řekl.

Podle něj však ještě nebylo stanoveno datum sňatku. "To bude záležet na profesním programu obou dvou," uvedl.

Jude Law a Sienna Millerová se seznámili při natáčení snímku Alfie v roce 2003. Krátce předtím se herec po šesti letech manželství rozvedl se svou manželkou Sadie Frostovou. Důvodem prý bylo jeho "nerozumné chování".

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků