Hlavní obsah
Letovisko Baška na ostrově Krk Foto: Dana Ehlová

David Schwimmer se chystá na svatbu

David Schwimmer bude další hvězdou seriálu Přátelé, která strčí hlavu do chomoutu. Sedmatřicetiletý herec, který v populárním seriálu hraje Rosse Gellera, nechce prozatím ke svatbě se svou přítelkyní Carlou Alapontovou říct ani slovo. Podle blízkých přátel se má svatba uskutečnit začátkem příštího roku.

Letovisko Baška na ostrově Krk Foto: Dana Ehlová
David Schwimmer se chystá na svatbu

"Nedá se očekávat, že by David nebo Carla chystanou svatbu chtěli nějak ventilovat před novináři. Nemají o podobnou publicitu zájem. Celý obřad by se měl uskutečnit v naprosté tajnosti," prozradil nejmenovaný zdroj americkému magazínu The Globe.

"Už si sňatek vzájemně slíbili. Přípravy jsou v plném proudu. Nechtějí na nic čekat, takže se dá svatba očekávat již začátkem nového roku," uvedl zdroj z okruhu blízkých přátel.

Bývalé milenky

Jak ale nakonec všechno dopadne, je zřejmě prozatím ve hvězdách. Ačkoliv se poslední Davidův vztah jeví jako nejstabilnější, propírají se jeho minulé známosti. V jeho dřívějších milostných dobrodružstvích nechyběly například zpěvačka Natalie Imbruglia, právnička Sarah Trimbleová nebo televizní hvězda Mili Avitalová.

S Carlou je to jiné

"S Carlou je to něco jiného. Miluji ji z celého srdce a chci s ní prožít celý život. Nedokáži si pro své děti představit lepší matku. Carla je nejkrásnější stvoření na světě," řekl před časem Schwimmer.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků