Hlavní obsah

Bratři Kryštof a Matěj Hádkovi si poprvé zahrají společně v seriálu

Herečtí bratři Kryštof a Matěj Hádkovi se poprvé objeví společně v seriálu. V sitcomu Profesionálové, který vysílá televize Barrandov, si také zahrají bratry.

Bratři Kryštof a Matěj Hádkovi si poprvé zahrají společně v seriálu

Kryštof Hádek získal roli Leopolda Popelky, bratra nadporučíka Popelky, kterého hraje jeho bratr Matěj. Leopold je intelektuál, který studuje seminář estetiky. V úterním díle se zamiluje do přítelkyně policisty Vyšného, kterého hraje Pavel Liška a začíná velké soupeření.

"Je hrozně příjemný s bráchou hrát, když se známe od malička. Je to takový bizarní. V Profesionálech je to ještě umocněný tím, že to je hodně crazy natáčení, člověk u toho blbne," řekl Kryštof Hádek.

V mikulášském dílu se navíc Kryštof Hádek převlékne za čerta, Matěj za Mikuláše. Matěj přiznal, že na něj v dětství rodiče v rámci výchovy pásek moc neodepínali.  "Otec spíš na nás používal dětský hůlky bez terčíku na konci," usmívá se.

Bratry Matěje a Kryštofa Hádkovi můžete v Profesionálech vidět na TV Barrandov již ve středu večer v 21:40 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků