Hlavní obsah

Anastacia podpořila nemocnou Minogue

Na smutnou zprávu o nemoci australské zpěvačky Kylie Minogue okamžitě zareagovala celá její rodná zem. I v oblasti showbyznysu se našli tací, kteří jí vyjádřili svou podporu, mezi nimi je především zpěvačka Anastacia.

Anastacia podpořila nemocnou Minogue

Anastacia by Kylie mohla být pravou podporou, neboť si v minulosti sama prošla onemocněním rakoviny prsu. Kylie doporučila, aby se ke svému údělu postavila pozitivně a s nadějí, že rakovinu překoná. Stačí jí k tomu především hodně sil.

Anastacia rakovinou onemocněla v roce 2003. Je přesvědčená, že se jako ona i Minogue brzy zcela uzdraví. Podle Anastacii se australská kráska musí ze všeho nejdřív duševně připravit na dlouhou bitvu.

"Bez pochyby to je ohromný šok, když se něco podobného dozvíte," uvedla Anastacia. "Jsem si jistá, že Kylie v těchto chvílích cítí to samé co tehdy já. Nejdůležitější je ale zůstat pozitivní," uzavřela Anastacia.

Případ Kylie Minogue, která se tento týden dozvěděla, že trpí rakovinou prsu [celá zpráva], vyvolal emoce nejen v její rodné zemi, ale i ve Velké Británii a dalších koutech světa. Lékaři jí dávají velké šance na uzdravení. [celá zpráva]

Od svých fanoušků dostala již tisíce soucitných dopisů, podporu má i v rodině, přijala dokonce povzbudivý vzkaz i od australských politických špiček. Kylie se tento týden podrobí operaci. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků