Hlavní obsah

Americké hasiče nevyvedla z míry ani náhlá exploze

Když byl 7. ledna nahlášen v americké Atlantě únik plynu, vydali se hasiči do přilehlých domů, aby evakuovali obyvatele. Když však jeden z nich přišel k domu jistého Mika Todda, shodou náhod domovní kamera zaznamenala výbuch plynu a následný podivně klidný rozhovor mezi hasičem a majitelem domu.

Americké hasiče nevyvedla z míry ani náhlá exploze

Jakmile majitel domu otevřel dveře, hned věděl, o co se jedná. „Bude potřeba, abychom se evakuovali?” zeptal se hasiče.

Sotva větu dořekl, ozval se zpovzdálí ohlušující výbuch, který znamenal jediné - výbuch plynu. Přítomného hasiče to však evidentně příliš nerozhodilo a s naprostým klidem v hlase odpověděl Toddovi. „To bude znamenat ano,” řekl tónem, který by se hodil spíš do filmové komedie.

„Běželi jsme pak dovnitř vzít kočky, bohužel jsme v tom spěchu našli jen jednu z nich. Potom nás hasiči evakuovali o blok dál,” uvedl Todd.

Podle něj výbuch z jednoho ze sousedních domů nezpůsobil na jeho domě žádné viditelné škody. „Ještě bude muset přijít statik, aby dům pořádně prohlédl,” dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků