Koncert zahájil sir Paul písněmi Hello Goodbye a Jet. Početnému obecenstvu poté řekl: "Je úžasné být doma. Přišli jsme to s vámi dnes večer rozjet."

Posléze zahrál předělanou verzi písničky od Beatles All My Loving, následovanou Getting Better a hitem od jeho pozdější skupiny Wings Let Me Roll It. Píseň My Lovin´Flame (Můj milovaný plamen) věnoval své těhotné ženě Heather. Řekl: "Rád bych svou příští píseň věnoval někomu velice výjimečnému, kdo je dnes zde v publiku. Jak jste už možná někteří slyšeli, nedávno nás zastihla jedna velmi dobrá zpráva."

McCartneyho turné nebylo poslední

Několik hodin před zahájením koncertu se McCartney, kterému bude letos 61 let, nechal slyšet, že nynější turné, jež vedlo ze Spojených států přes Asii a Evropu, není jeho poslední cestou po světových pódiích. "Mám v úmyslu vyjet na další turné. Lidé se mě stále ptají, jestli je to mé poslední turné, ale to mi nikdy nepřišlo ani na mysl," řekl hudebník v rozhovoru pro nedělník Scotland's Sunday Herald. Jak dodal, je to jako ve fotbale: "Pokud chce člověk dávat góly, musí hrát - a se mnou je to přesně tak".

McCartney také oznámil, že vyřešil rozpory s Yoko Ono, vdovou po jeho někdejším kolegovi Johnu Lennonovi ze slavného rockového kvarteta The Beatles. Neshody se týkaly pořadí jmen používaných u skladeb, které Lennon a McCartney společně složili a jež se vesměs staly světovými hity.

Pořadí Lennon-McCartney je jako ochranná značka

Obvyklé "historické" pořadí bylo Lennon-McCartney, loni ale Paul u některých skladeb na albu, jež vydal, pořadí obrátil na McCartney-Lennon, protože šlo spíš o jeho výtvory. S tím Yoko Ono zásadně nesouhlasila a obvinila ho, že chce "přepsat dějiny".

Nyní Paul dospěl k závěru, že "to nechá, jak to vždycky bylo". Podle něho je vlastně dvojice Lennon-McCartney něco jako ochranná značka, a to se nemá měnit. Jak dodal, je hrdý na to, že je částí této značky i v pořadí, jak to vždycky bylo.