Manželství Pitta a Anistonové se rozpadlo letos v lednu. [celá zpráva] Svůj podíl na tom údajně měla herečka Angelina Jolieová. [celá zpráva] Anistonová se nikdy k rozchodu nevyjadřovala a ani nijak nekomentovala poměr exmanžela s krásnou Angelinou. V rozhovoru pro Vanity Fair se rozhodla mlčení učinit přítrž.

V něm připustila, že ji nejvíce ranily zveřejněné fotografie Brada s Angelinou, jak si užívají dovolené ve společnosti jejího adoptivního synka Maddoxe. Teprve tehdy Anistonová pochopila, že mezi nimi musela prolétnout jiskra již v době, kdy Pitt žil s Jennifer.

Nevěrný prý nebyl

Anistonová je ale přesvědčená, že jí nebyl do zveřejnění rozchodu nevěrný. "Vím, že ho Angelina velmi přitahovala. Ale nemyslím, že by se o něco pokusil ještě před naším rozchodem," řekla.

Ukončení vztahu s hercem Anistonovu velmi rozladilo, a to na dlouhou dobu. Dokonce docházela na psychoterapie. "Díky terapii jsem se přestala litovat a hrát si na oběť. Přijala jsem to, že mám na rozvodu také nějaký podíl. Vztah vždycky budují dva lidé. Oba pak také musejí nést zodpovědnost za jeho případný rozpad," uvedla.