„Dal jsem děti spát a asi za hodinu a půl jsem je šel zkontrolovat a slyšel jsem z chodby hihňání,“ popisoval Keher nedělní scénu pro server Liverpool Echo.

KOMENTÁŘE DNE:

Úměra je prostá, více zbraní znamená více mrtvých  - Pomůže ozbrojené obyvatelstvo zabránit střelcům typu Stephen Paddock, či naopak? - Čtěte zde >>

„Do postele je dáváme o půl osmé a v osm už by měly spát, ale někdo zapomněl zhasnout,“ vysvětloval Angličan, proč byly jeho dcerky ještě vzhůru.

Své dcerky při jejich hře natočil, asi po minutě a půl si ho ale jedna z nich všimla, čímž zábava skončila.

„Nahrál jsem video na Facebook, aby ho mohli vidět moji přátelé. Když jsem se druhý den ráno vzbudil, říkal jsem si, že bychom mohli mít 10 tisíc zhlédnutí. Na konci dne to ale už byl milión. To je naprosto šílené,“ dodal Keher.

„Šokovalo mě to, protože už předtím (Andy) zveřejnil pár videí, která jsou oblíbená u přátel a rodiny, ale nic z toho nebylo tak populární jako tohle,“ uvedla matka dvojčat Lucy Keherová.

Video s jejich potomky viděly od nedělního zveřejnění už tři milióny lidí a nezdá se, že by se počítadlo mělo v nejbližší době zastavit.