Příznivci breatharianismu věří, že lze žít jen ze vzduchu. Člověk se díky tomu může stát spirituální bytostí. V USA existuje Breathariánský Institut a uvádí se, že Australanka Ellen Greveová, která se tímto způsobem života zabývá, má dokonce několik tisíc následovníků.

„V posledních týdnech jsem vůbec neměla hlad. Doufám, že je to poslední stadium před tím, než se budu moct živit jen ze světla a vzduchu,“ řekla žena, která si ke svému panenkovskému vzhledu pomohla celou řadou plastických operací. Škarohlídi však tvrdí, že Valeria se hladověním jen snaží udržet svůj extrémně útlý pas.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Živoucí Barbie Valeria Lukjanovová a Olga Olejnikovová

Ukrajinka se ve svém životě hodně zaměřuje na duchovní záležitosti a dokonce za poplatek pořádá spirituální lekce. Její neobvyklý vzhled jí prý pomáhá získávat zákazníky, což potvrzuje i její podobně se stylizující kamarádka Olga Olejnikovová.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Anastasia Špaginová se snaží vypadat jako postavičky z animovaného japonského komiksu

Valeria pochází z Oděsy, v níž žije i dvacetiletá Anastasia Špaginová. Ta se dokáže změnit v postavu z japonského anime. K této proměně si ale na rozdíl od své blonďaté krajanky nepotřebovala pomoct plastickými operacemi. Stačí jí k tomu totiž jen líčení. [celá zpráva]