Na starých školních fotkách vypadá Vanilla jako normální japonská náctiletá dívka, ale to už je minulost. První operaci podstoupila v 19 letech a poté následovala celá řada dalších. Nechala si mimo jiné upravit oční víčka nebo nos, několikrát zvětšit poprsí a podstoupila liposukci.

Celkem za operace a různé procedury utratila v přepočtu dva milióny korun a nehodlá přestat. Není totiž spokojená se svou výškou a chystá se proto na zatím nejextrémnější úpravu – prodloužení nohou. K cíli, jímž je stát se „živoucí francouzskou panenkou“, ale povede ještě dlouhá cesta.

Modelka, která svůj současný věk tají, se díky své extrémní proměně stala v Japonsku hvězdou. Byla hostem mnoha televizních show, kde se svěřila, že v dospívání ji spolužáci považovali za ošklivou. O panence to říct podle jejích slov nelze, a tak se rozhodla jednou stát.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Děsivě vyhlížející Ukrajinka se snaží vypadat jako postavička z animovaného japonského komiksu.

Japonka není jedinou ženou, která se rozhodla kompletně změnit svou vizáž. Ukrajinka Anastasia Špaginová se chtěla přiblížit vzhledu postavičky z japonského anime a přizpůsobila tomu celý svůj život. Drží přísnou dietu a každý den se několik hodin líčí. Samozřejmě i ona musela podstoupit několik plastických operací. [celá zpráva]