Kuriózní přepadení jako z grotesky se odehrálo 22. listopadu odpoledne. Počínání dvou evidentně neschopných zlodějíčků zaznamenala bezpečnostní kamera.

Podle policie si muži nejdříve vyřízli ve stropě otvor. Tím se pak jeden z nich snažil opatrně dostat do lékárny. Jenže místo toho z výšky spadnul na své pozadí a ještě k tomu se na něj sesypala i část stropu.

Potom ve spěchu naházel do svého batohu množství léků a vydal se na cestu zpět. Ta byla ale možná ještě krkolomnější, než jeho příchod. Třikrát se mu totiž nepovedlo vyšplhat se zpět nahoru. Vyšlo mu to až na počtvrté, za pomoci židle. Na místě však zanechal nejen lup, ale i svou přilbu se štítkem stavební firmy a vepsanými iniciály D. A.

Další neumětelové

Směle konkurovat této dvojici by mohli lapkové, kteří se v září pokusili přepadnout prodejnu v americkém Arlingtonu. Rovněž i oni odešli z místa činu s prázdnou. Maskovaného muže, který vstoupil do provozovny jako první, totiž vylekala petarda, kterou dovnitř hodil jeho komplic. Zmateně se obrátil a strhl k útěku i svého kumpána.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Zloději sami sebe vyděsili dělobuchem, zpanikařili a utekli

A stejně tak odešla bez kýženého lupu pětice zlodějů, kteří přišli na konci července vykrást klenotnictví v Garden Groove v USA. Rozhodně totiž nepočítali s tím, že na ně nastoupí pětašedesátiletá majitelka obchodu a začne po nich střílet. Z prodejny utíkali takovým fofrem, až se srazili u dveří.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Jako malí kluci utíkali zloději před stařenkou, která po nich začala střílet