Comeback kdysi slavné hvězdy je hudebními odborníky považován za malou senzaci už proto, že po vydání poslední sólové nahrávky I Stand Alone v roce 1987 Agnetha přerušila veškeré kontakty se světem showbyznysu a uchýlila se na malý ostrůvek poblíž Stockholmu, kde žila v naprosté izolaci.

Na pódium se už nevrátili

V 70. letech se Agnetha spolu s Annafrid Lyngstadovou, Björnem Ulvaeusem a Benny Anderssonem do povědomí publika zapsali takovými hity, jako jsou Waterloo či Dancing Queen. V roce 1983 se kvarteto rozpadlo, údajně proto, aby jeho členové nabrali nových sil, na pódiu se však už nikdy spolu nesešli.

Ještě v témže roce zahájila Agnetha sólovou kariéru a se singlem Can´t Shake Loose si zajistila čelné místo v prestižních mezinárodních hitparádách.

Čekají na znovuzrození hvězdy

Všichni fanoušci skupiny ABBA, nejslavnějšího bandu sedmdesátých let, teď očekávají zprávy, které by hovořily o znovuzrození jejich milované skupiny.

Agnetha by se tak mohla ke svým bývalým kolegům vrátit a spolu s nimi oslavit třicet let od počátku jejich společné hvězdné kariéry. Agnetha by musela ovšem navázat důvěrnější vztahy také se svým bývalým mužem Bjornem Ulvaeusem, členem skupiny.