Čtyři mladí lidé ve věku okolo 18 let byli zatčeni za podílení se na destrukční činnosti na večírku, který se konal minulý měsíc. Americký pár odjel v únoru na nějakou dobu do Paříže a nechal svého 18letého syna u sousedů, kteří dostali klíč od domu a měli na něj dohlédnout.

"Nikdy jsem za svou kariéru neviděl nic podobného. Byl to obraz totální destrukce. Všude byla moč, krev a jídlo," uvedl vyšetřovatel Michael Jenkins.

Když syn vstoupil do domu, aby ho zkontroloval, spolu s ním tam prý vstoupila skupinka hochů, která ho údajně přemluvila, že tam uspořádají večírek. A chlapec se nechal přemluvit. Jenže party se zvrtla, když jeden z lidí na večírku napsal o probíhající party na Facebook. V domě tak bylo v jednu chvíli více než 50 lidí. Syn majitelů přitom údajně ani jednoho z nich vůbec neznal.

"Někteří z mladíků začali dům doslova pustošit. Vykopávali dveře v domě, ničili starožitný nábytek a močili na matrace. Zničili pak i nákladní vůz patřící rodině, který byl u domu. Mimo jiné pak z domu odcizili laptop," uvedl policista, který dodal, že byla škoda nahlášena až dva dny po samotné party. Chlapec se o tom zřejmě bál sousedům říci.