Na přímý dotaz jednoho ze čtenářů: "už vás zkoušel zkontaktovat nějaký z českých fotbalistů - 'lamačů srdcí' - třeba Martin Fenin?" Válková odpověděla: "Tak zatím mne žádný fotbalista ani hokejista nekontaktoval a navíc, Martina Fenina vůbec neznám."

Válková také čtenářům sdělila, že se do soutěže Česká Miss přihlásila sama. Zamyslela se také nad tím, jaké atributy vedou při soutěži krásy k úspěchu. "Myslím, že důležité je hlavně vystupování a to, jak působíte. Výška není to nejdůležitější. Tak základem je, aby dívka vypadala zdravě, ale myslím, že akné má v určitém věku mnoho dívek a dnes je tolik přípravků, že se dá skvěle zamaskovat.

"Čím jsem zaujala diváky? Asi svým úsměvem a upířími zuby," smála se po vyhlášení dojatá Válková, která byla se svými 170 centimetry nejmenší ze všech soutěžících dívek.

Odpovědi České Miss Jitky Válkové čtěte ZDE

Vítězka České Miss se loni pokoušela prosadit jako zpěvačka, dostala se dokonce až do čtyřicítky nejlepších v Česko-Slovenské SuperStar. Do finále se nedostala, tak to zkusila v České Miss. A úspěšně. Se čtyřiceti procenty hlasů se stala jednoznačnou vítězkou.

Česká Miss 2010 Jitka Válková na on-line chatu

Česká Miss 2010 Jitka Válková na on-line chatu

FOTO: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Válková bude mít v nejbližších dnech velmi nabitý program. A už nyní může počítat s tím, že bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe.