"Myslím, že jsem byl dobrý," ohodnotil pro Novinky svůj moderátorský výstup s úsměvem Karel Gott. "Moderování mě baví, rád objevuju nepoznaný svět," prozradil Gott, který začátek finále uvedl společně s Lucií Bílou. "Dalším nabídkám se určitě nebráním," dodal zpěvák.

Bohužel s úspěchem se nesetkal výstup moderátorů večera Miroslava Etzlera a Miroslava Šimůnka. Eztler koktal a přeříkával se a Šimůnek už rozpačitý dojem nezachránil i přes svůj  profesionální výkon. "Byli jsme oba velmi nervozní. Také ale nejsem spokojený," řekl Novinkám smutně Šimůnek. 

Miloš Zapletal s přítelkyní Hankou Hotovou na finále soutěže Miss ČR 2009

Miloš Zapletal s přítelkyní Hankou Hotovou na finále soutěže Miss ČR 2009

FOTO: Michaela Feuereislová

Korunovační ples si nenechala ujít řada známých tváří, ale nejvíce si ho pravděpodobně užil Miloš Zapletal. Popíjel jednu skleničku za druhou a na parketu to rozjížděl po boku své partnerky Hanky Hotové. Zatímco Zapletal víc než dost popíjel, modelky Markéta Divišová a Tereza Zimová i přes zákaz kouření v sále vesele kouřily.

Těhotná Michaela Salašová na finále soutěže Miss ČR 2009

Těhotná Michaela Salašová na finále soutěže Miss ČR 2009

FOTO: Michaela Feuereislová

Z bývalých královen krásy si finále nenechaly ujít Lucie Váchová-Křížková, Lucie Hadašová, Lucie Králová nebo těhotná Michaela Salačová. Ta je na začátku šestého měsíce a přibrala již dvanáct kilo. "Já vím, že vypadám, jako bych šla rodit zítra. Ale dvojčata fakt nečekám. Mám jen obří bříško," dodala pro Novinky.