Podle zpráv se Nicole, která společně s exmanželem Tomem Cruisem adoptovala dvě děti - dnes třináctiletou Isabellu a o dva roky mladšího Conora - údajně před návštěvou lékaře o svém těhotenství ujistila nejprve pomocí dvou domácích testů.

"Keith měl ze zprávy neuvěřitelnou radost, ale byl i trošku nesvůj. Ví, jak moc chtěla Nicole počít dítě, ale on sám zrovna neprožívá nejlepší chvíle," citoval National Enquirer blízkého přítele slavného australského zpěváka country.

Keith a Nicole se vzali před čtyřmi měsíci v Australii a i přes Keithovy problémy vypadají stále jako zamilovaní novomanželé. Obzvláště, když se ruku v ruce procházejí zahradou kliniky a zamilovaně cvrlikají na lavičce.

Urbanovi se nicméně jeho pobyt v léčebně krátí. Původně v ní měl strávit třicet dní, přičemž nastoupil 19. října. Zda si léčbu prodlouží, není zatím známo. "Plně si vše uvědomuji a lituji bolesti, kterou jsem způsobil Nicole a všem, kteří mě milují," řekl Keith, jenž se dříve potýkal také se závislostí na kokainu.