Hlavní obsah
 

Krvavá řežba a hrozivá záhada. To čeká na hráče na PlayStationu v listopadu

Už příští týden se kalendáře přehoupnou z listopadu na prosinec. Majitelé televizních konzolí PlayStation tak mají posledních pár dní na to, aby si v rámci služby PS Plus stáhli zadarmo dvě hry. Tentokrát jsou k dispozici tituly Nioh a Outlast 2.

 
Krvavá řežba a hrozivá záhada. To čeká na hráče na PlayStationu v listopadu

Nioh je akční dark fantasy RPG od vývojářské společnosti Team Ninja. Hned na úvod se sluší zmínit, že jde o krví nasáklou řežbu z období japonského Sengoku. V tomto titulu se budou muset hráči postavit mocným samurajům a zákeřným démonům.

Konkrétně se převtělí do Wiliama, irského piráta a zdatného šermíře, v jehož kůži se vydají na nebezpečné dobrodružství – budou se snažit osvobodit ze zajetí jeho strážného ducha.

Poradit si budou muset s různými styly boje, a to kombinováním zbraní, postojů a magických schopností – je přitom jenom na nich, jestli se Wiliam stane rychlým bojovníkem s ladnými a lehkými útoky, nebo neohroženým silákem, který však bude o něco pomalejší.

Ukázka ze hry Nioh

Foto: archív výrobce

Druhým titulem listopadové nabídky v rámci služby PS Plus je Outlast 2. V této hře se budou hráči snažit přijít na kloub hrozivé záhadě, která se ukrývá v osamělém městě Temple Gate, v kultu ukrytém hluboko v arizonské poušti.

Hráči přitom budou následovat Blakea, jeho ženu Lynn a dva novináře, kteří prošetřují záhadné úmrtí těhotné ženy. Situace se zvrtne, když jejich vrtulník havaruje, Blake zůstane opuštěný a Lynn zmizí.

S kamerou v ruce bude muset hlavní hrdina zaznamenat všechny hrůzy, které odhalí, zatímco bude pátrat po Lynn. Cesta z města Temple Gate ale rozhodně nebude jednoduchá.

Ukázka ze hry Outlast 2

Foto: archív výrobce

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků