Hlavní obsah
 

Jedna z nejlepších českých her je ke stažení zadarmo. Ale už jen dva dny

Titul Kingdom Come: Deliverance je po právu označován za jednu z nejlepších českých her, proslavit se mu naši republiku podařilo i v zahraničí. Nyní je možné jej díky hernímu Epic Games, které stojí například za populárním titulem Fortnite, získat úplně zadarmo. Nabídka je ale časově omezená.

 
Jedna z nejlepších českých her je ke stažení zadarmo. Ale už jen dva dny

Epic Game Store, jak se oficiální internetový obchod tohoto vydavatelství nazývá, rozdává hry zadarmo pravidelně. Tvůrci se tak snaží hráče nalákat, aby si do svých strojů nainstalovali jejich platformu místo konkurenčního Steamu od Valve.

Aktuálně je tak možné stáhnout dokonce dvě hry zadarmo – Aztez a právě český titul Kingdom Come: Deliverance. Bezplatná nabídka nicméně platí pouze do čtvrtka 20. února, tedy už jen dva dny. Stahovat Kingdom Come: Deliverance zadarmo je možné po přihlášení zde.

Herní hit Kingdom Come: Deliverance vyšel již v roce 2018. Za tímto titulem stojí vývojář Daniel Vávra, kterého hráči znají díky prvnímu dílu dnes již legendární Mafie. Tento titul je svým způsobem unikátní. Jelikož si vývojáři zakládají na realističnosti, nejsou ve hře žádné fantaskní prvky, jako například draci či kouzla. Naopak se nejvíce soustředili na co nejvěrnější ztvárnění soubojů, kdy hráč pomocí směrové hvězdice určuje směr seknutí zbraní, a musí tak rychle reagovat na změnu postavení svého protivníka.

Realistická má být i možnost plnění většiny úkolů ve hře. Ty by totiž měly mít hromadu možných řešení. Každá akce však bude mít své důsledky, a tak si hráči budou muset rozmyslet, jestli například požadovaný předmět získají pomocí trestného činu, který jim zhorší reputaci v dané lokalitě, nebo se pro jeho získání rozhodnou pomoci klíčovým postavám.

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

Foto: archív tvůrců

Prémiový obsah

Zadarmo je možné získat pouze základní hru, za 12 dolarů (300 Kč) je pak k mání zvýhodněná sada Royal DLC Bundle, která obsahuje všech pět placených rozšíření tohoto titulu. Například i tedy balík zvaný A Woman‘s Lot, který přinesl nový obsah.

Až do vydání tohoto rozšíření se hráči setkávali především s mužskými postavami. Hlavním hrdinou byl Jindřich, který jako jeden z mála přežil masakr své rodné vesnice. Povolání kováře pověsil na hřebík a vydal se bojovat do občanské války.

A Woman‘s Lot rozšiřuje děj o další dvě postavy. Především o Terezu, která také jako Jindřich přežila masakr Skalice. Prozradit můžeme i to, že se naplno rozvine její milostný románek s Jindřichem. Další ženskou postavou je Johanka, která se po masakru vesnice uchýlila do sázavského kláštera. Jindřich se jí bude snažit pomoc objasnit, co znamenají její noční můry.

A konečně se setkáme také se psím společníkem, po kterém hráči volali ještě před oficiálním uvedením titulu na pulty obchodů. Psi budou mimochodem využíváni také protivníky.

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Kingdom Come: Deliverance

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků