Hlavní obsah

HRA: Rocket in Danger - pilotem létajícího talíře

Vítěz Becherovka Game 2005 v oblasti flashových her přináší přesně to, co byste od her tohoto druhu čekali. Jednoduchost a přitom zábavnost po dlouhé hodiny.

HRA: Rocket in Danger - pilotem létajícího talíře

I když se někteří snaží dokázat, že Flash je technologie, v níž se dají vytvářet i docela složité herní projekty a mnozí ji stále vnímají jen jako otravnou reklamu na webových stránkách, právě pro takové hříčky, jako je Rocket in Danger, je to vhodné prostředí.

Nebudu vás tedy už déle napínat a povím vám, že princip hraní už tu mnohokrát byl, přesto zřejmě tvůrce i hráče nikdy neomrzí. Ovládáte malý létající talíř, se kterým můžete jen stoupat nebo manévrovat do stran, o cestu dolů se už postará gravitace.

Vašim úkolem je proletět z výchozí pozice do cíle označeného šedým kruhem a do ničeho přitom nevrazit. Může se to zdát jednoduché a taky, že to ze začátku jednoduché je, ale se zvyšující se úrovní vzrůstá i komplikovanost prostředí a tím i obtížnost. Navíc musíte neustále dávat pozor na to, abyste nevyčerpali palivo. To lze naštěstí doplnit sebráním láhve s karlovarským likérem.

Kompletní výsledky Becherovka Game 2005 najdete zde.

DOWNLOAD, homepage, 1.2 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků