Hlavní obsah
 

CES 2020: Jak vyzrát na odpadky? Kanaďané mají dokonalý vynález pro lenochy

Na veletrhu CES v americkém Las Vegas byla k viděná celá řada méně či více užitečných vynálezů. Především lenochům a pohodlnějším uživatelům přijde vhod novinka zvaná Townnew T1 Smart, jde totiž o odpadkový koš, který dovede sám automaticky zabalit odpadky.

 
CES 2020: Jak vyzrát na odpadky? Kanaďané mají dokonalý vynález pro lenochy

„Townnew T1 Smart používáte jako klasický odpadkový koš. Plníte jej odpadky, a když je plný, necháte ho udělat tu nejotravnější část za vás,“ pěl na novinku ódy zástupce kanadské společnosti Townnew přímo na výstavišti v Las Vegas.

Narážel přitom na to, že při vybírání plného koše se již majitelé nebudou muset dotýkat špinavých částí a přemýšlet, jak nejvhodněji pytlík zabalit, aby se jim po cestě nerozpadl. To vše totiž zvládne chytrý koš.

Na jeho čelní straně je tlačítko, které stačí zmáčknout vždy, když chcete koš otevřít nebo zavřít. Pokud jej ale stisknete a držíte tři vteřiny, pytel uvnitř se automaticky uzavře tak, abyste jej mohli jen vyjmout a vynést.

Víko následně do koše automaticky vloží čistý sáček pro další použití. Právě v horní části se totiž ukrývá zásobník, který dovede pojmout až 25 sáčků. Doma se tak díky této novince budete dohadovat maximálně o tom, kdo zabalený pytel vynese ven.

Samotný koš se bude prodávat na americkém trhu v přepočtu za necelé 2,5 tisíce korun. Trojbalení klasických pytlíků (75 kusů) pak vyjde na 400 Kč, respektive na 600 Kč v případě biologicky rozložitelné verze.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků