Hlavní obsah

Horoskopy na středu 3. srpna 2016

Spěch je nepozorný a slepý

Horoskopy na středu 3. srpna 2016

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Ve firmě to bude vřít. Kdyby to jen trochu šlo, snažte se být jak nejdéle mimo. Nemusíte být u všeho a ke všemu se vyjadřovat. Chcete-li šéfa opravdu dopálit, zkuste za ním chodit každých deset minut a dožadovat se dalších povinností.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nesnažte se někoho přesvědčovat o tom, co pro něho je a není dobré. Nepotrvá dlouho a budete se  před ním muset schovávat. Do partnerských sporů se vám začnou plést příbuzní. Zachovejte klid, váš protějšek za to nemůže. Možná vás pravě to usmíří.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Hledáte-li nové místo, čeká na vás příležitost, kterou si nesmíte nechat utéct. Nemusí pršet, jen když kape. Mílovými kroky k vám míří velká láska. Přijde v podobě půvabné osoby, kterou potkáte ve večerních hodinách.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Dojde vám trpělivost a v rozhovoru se šéfem otevřete otázku svých perspektiv. Zvolíte-li vhodná slova a smířlivý tón, můžete se dočkat příjemného překvapení. S úžasem zjistíte, že ve vás klíčí cit k osobě, která vám dosud byla více méně lhostejná.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Merkur upozorňuje, že je nejvyšší čas dovést do konce záležitost, která vás připravuje o spánek. Dnes objevíte člověka, který vám ochotně pomůže. Hezký vztah navážete s osobou, se kterou se seznámíte na dovolené, při nákupech nebo cestou autobusem.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Kolega se vás pokusí odradit od realizace vašeho starého nápadu. Pozorně naslouchejte, něco by na jeho slovech mohlo být. Nelze však vyloučit ani to, že se obává vašeho raketového vzestupu. Pobaví vás ztřeštěné nápady malých dětí.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Chystáte-li se investovat větší částku, ještě jednou si ověřte, jestli o své peníze nepřijdete. Okolnosti její realizace jsou nanejvýš podivné. Partnerovi se zdá, že ho zanedbáváte. Luna radí pozvat ho na večeři nebo ji dokonce sami připravit.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Téma dnešní pracovní schůzky musíte předem pečlivě promyslet. Vaši společníci přijdou s novými připomínkami, nemůžete dopustit, aby vám došly argumenty. Nečekaně se protáhne rozhovor s příbuznými. Zdržíte se u nich pěkných pár hodin.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vymstí se vám fakt, že jste při nedávném pracovním jednání podcenili důležitý detail. Druhá strana na vás bude tlačit a zažene vás do slepé uličky. Výrazně se zlepší váš zdravotní stav. Stávající potíže se zmírní a brzy budete v pořádku.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Donese se k vám informace, která vás nepotěší. Nedá se nic dělat, musíte se s novou situací vyrovnat. S cizí pomocí a shovívavostí nepočítejte. Budou vás přemlouvat k něčemu, s čím nechcete souhlasit. Nezdáte se, že dokážete odolat.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Vedení firmy přijde s nápadem, který by nebylo dobré hned ze začátku kritizovat. Počkejte, jak se vyvine situace. Nechte kolegy ať si bouří. Držte jazyk za zuby. Potíže bývají nejen s dětmi, ale rovněž s rodiči. Právem vás vytočí jejich výtky.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Udělejte si pořádek v papírech. Nelze vyloučit, že se objeví někdo, kdo do nich bude chtít nahlédnout. Nepřivolávejte na sebe zbytečnou pohromu. Překvapíte kolegy a známé citem pro novou techniku. Zatímco oni budou tápat, vy si se vším poradíte.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků