Hlavní obsah
Proměna účesu Aleny Schillerové Foto: instagram Aleny Schillerové

Schillerové účes stále drží. Jak je to možné? Zaorálek je jako „oškubaný tenisák”

Ačkoliv jsou už téměř měsíc a půl uzavřená kadeřnictví a kadeřníci nesmí ani k lidem domů, ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) má stále účes jako z prvotřídního salonu. Řada lidí se nad tím pozastavuje a ptá se, jak je to možné a zda ministryně neporušuje zákon. Schillerová reagovala, že si vlasy už několik týdnů upravuje svépomocí. K tomu, že se stříhal sám, se přiznal i ministr kultury Lubomír Zaorálek.

Proměna účesu Aleny Schillerové Foto: instagram Aleny Schillerové
Schillerové účes stále drží. Jak je to možné? Zaorálek je jako „oškubaný tenisák”

„Tak koukám, že už můžeme ke kadeřnici,” reagují lidé na sociálních sítích pod fotkou ministryně Aleny Schillerové z neděle. Na svůj Instragram si šéfka státní kasy nahrála i gif, tedy pohyblivý obrázek s víkendovým účesem.

Alena Schillerová na fotografii z 19. dubna

Foto: instagram Aleny Schillerové

Ještě v pátek byly ale její vlasy daleko delší. To je vidět na fotografii, kterou si ministryně nahrála na svůj Instagram 17. dubna.

Alena Schillerová na fotografii nahrané 17. dubna

Foto: instagram Aleny Schillerové

Zatímco většině Čechů vlasy od poslední možné návštěvy kadeřníka narostly o pár centimetrů a nemohou vyrazit do kadeřnictví, ministryně si délku účesu drží již od počátku nouzového stavu.

Alena Schillerová na jednání vlády 14. března

Foto: instagram Aleny Schillerové

Dotaz na to, jak je možné, že je Schillerová stále tak upravená, vznesli před jednáním Sněmovny i poslanci KDU-ČSL.

„Chci poprosit, aby ministryně financí sdělila, jak to dělá. Pořád je upravená a střídá barvy. Věřím, že to dělá sama, celá řada žen to ale neumí. Chci poprosit paní ministryni, aby poradila všem ženám, aby se uměly upravit jako ona, tak krásně a bez kadeřníka. Pokud to řekne, tak ale asi přijdou všichni kadeřníci o práci,” prohlásil v úterý poslanec Ondřej Benešík.

Schillerová na četné dotazy ohledně účesu reagovala na svém Facebooku. „Děkuji za komplimenty směrem k mému účesu. Vážím si jich o to více, protože si vlasy upravuji jako všichni ostatní už několik týdnů docela sama. Patřím ke generaci, která je na svépomoc v osobní vizáži zvyklá,” napsala.

Oškubaný tenisák Zaorálek

Do řečí o svém kratším sestřihu se nechtěl dostat ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), a tak se hned na úvod tiskové konference přiznal, že se v neděli stříhal sám a že vypadá jak oškubaný tenisák.

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) uvedl, že se v neděli stříhal sám

Foto: Kateřina Šulová, ČTK

„Rád bych řekl, že pokud někomu připadám ostříhaný, tak je to proto, že jsem se ostříhal sám. Jen aby bylo zřejmé, že jsem nebyl v kontaktu s žádným kadeřníkem. I když to někomu může připadat jako oškubaný tenisák, tak jsem rád, že jsem to zvládl sám v neděli před zrcadlem,” řekl ministr kultury.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků