Hlavní obsah
 

Gottovy ostatky už jsou pohřbené. Podívejte se, kam můžete přijít zapálit svíčku

Vdova po zesnulém Karlu Gottovi Ivana Gottová v sobotu oznámila, že zpěvákův hrob na hřbitově na pražských Malvazinkách je hotov. Na Gottových stránkách zveřejnila mapku místa, kde zpěvák odpočívá.

 
Gottovy ostatky už jsou pohřbené. Podívejte se, kam můžete přijít zapálit svíčku

„Jak jsem slíbila, touto cestou vám mohu oznámit, že místo posledního odpočinku našeho milovaného Karla je dokončeno,“ napsala na Gottovy stránky jeho manželka a přidala mapku popisující nejkratší cestu ke zpěvákovu hrobu.

Mapa s popisem cesty k místu posledního odpočinku Karla Gotta

Foto: karelgott.com

„Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste naší rodině vyjadřovali a stále vyjadřujete slova podpory a útěchy,“ vzkázala Gottová příznivcům a popřála jim klidné Vánoce.

Zpěvák Karel Gott zemřel 1. října letošního roku ve věku osmdesáti let. Podlehl vleklým vážným zdravotním problémům. Na Žofín se s ním přišlo rozloučit téměř 50 tisíc lidí.

Vdova po zesnulém Karlu Gottovi Ivana Gottová v sobotu oznámila, že zpěvákův hrob na hřbitově na pražských Malvazinkách je hotov.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Hřbitov na Malvazinkách je od roku 1958 na seznamu kulturních památek v Praze. Nachází se na něm téměř devět tisíc hrobů. Odpočívají zde mimo jiné spisovatelé Jakub Arbes, Ondřej Sekora, Ladislav Klíma, undergroundový hudebník Milan „Mejla“ Hlavsa, sochař Čeněk Vosmík, ale také někdejší komunistický prezident Československa Antonín Novotný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků