„Svým hlasem můžeš změnit spoustu věcí, vypustit kuřata z Babišových klecí, osvobodit lidi z exekučních kleští, konečně začít zapojovat Romy, stavět místo obchoďáků parky,“ zpívá Liška v klipu.

„Chtěli jsme před volbami přijít s něčím, co by kampaň alespoň trochu odlehčilo. Nápad, abych rapoval o tom, že každý hlas má smysl a není ztracený, jistě není nový. Kolegům ale trvalo několik týdnů, než mě přesvědčili. Podle reakcí v mém okolí ale soudím, že se nám podařilo natočit docela svěží píseň a videoklip,” komentoval Liška nový spot.

Rapperem být nechce

„Ve studiu jsem si nebyl jistý tím, co z toho nakonec vznikne. Musím ale říct, že výsledek mě přesvědčil. O profesionální dráze rappera přesto zatím neuvažuji,” dodal lídr zelených.

Klip Ondřeje Lišky pro Novinky.cz okomentovala hvězda české rapové scény Vladimir 518: „Já myslím, že je to vlastně docela fajn. Rap je složitá věc a než se člověk propracuje k nějaký zajímavý chemii projevu, tak to trvá dlouho. Ale přijde mi dobrý, že Ondřej Liška tímhle klipem vlastně lidem sděluje, že není jeden ze zaprděnejch úřednickejch politiků.“