Hlavní obsah

Přehlídka Dolce & Gabbana: Inspirace pánským šatníkem nebyla nikdy tak sexy

28. 2. 2019, 10:05
Novinky, lin

V neděli 24. února se v rámci týdne módy odehrála v italském Miláně přehlídka značky Dolce & Gabbana pro období podzim/zima 2019. Návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana se tentokrát rozhodli na molo poslat modelky v modelech inspirovaných pánským stylem, zejména pak obleky. Nechyběly ale ani pro značku ikonické sexy koktejlky a svatební šaty.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

BEZ KOMENTÁŘE: Módní přehlídka Dolce & Gabbana v italském MiláněVideo: Reuters

 
Článek

Kolekce, kterou návrháři pojmenovali Eleganza (Elegance), se nesla ve znamení nadčasových, ale přesto kreativních modelů a byla inspirována 20. a 30. léty minulého století.

Přehlídku otevřely modelky v různě střižených černobílých oblecích. Následovaly monochromní kostýmky, sexy květované šaty a saténová pyžama. Co se týče barevné palety, návrháři vsadili spíše na tlumené odstíny, jelikož se jedná o kolekci určenou na období podzim/zima 2019.

V kolekci nechyběly ani momentálně nejvíc trendy vzory v čele s leopardím a puntíkovaným. V závěru přehlídky pak modelky předvedly velkolepé svatební šaty v princeznovském stylu.

Může se vám hodit na Seznamu:

Reklama

Související články

Jarní móda 2019: Puntíky, boho styl a další

18. 2. 2019, 11:23

Jaro má snad každý z nás spojené s nesmrtelným květovaným vzorem. Pokud svůj šatník ale tentokrát chcete ozvláštnit něčím novým a neotřelým, pak vám nabízíme...

Karl Lagerfeld navždy změnil svět módy

19. 2. 2019, 16:17

Karl Lagerfeld patřil bezpochyby mezi nejvýraznější a nejuznávanější módní návrháře své doby. Za svůj život dokázal hned několika módním značkám, včetně...

Výběr článků