Hlavní obsah
Lyžování ve Špindlerově Mlýně lze chytře zlevnit. Foto: Vladislav Prouza, Právo

Ve Špindlerově Mlýně lze lyžování chytře zlevnit

Na sjezdovce jako na letištní ranveji mohou o nacházející zimní sezoně výhodněji přistát lyžaři ve Špindlerově Mlýně. Variabilní systém prodeje skipasů umožní jejich nákup s předstihem podle nejlukrativnější ceny. Tu určí aktuální situace ve špindlerovském skiareálu.

Lyžování ve Špindlerově Mlýně lze chytře zlevnit. Foto: Vladislav Prouza, Právo
Ve Špindlerově Mlýně lze lyžování chytře zlevnit

Revoluční novinka obohatí výběr aktuálně nejvhodnějších skipasů o důležitý prvek – plánování. Lyžaři dostanou prostřednictvím webové funkce GOPASS šanci volit permanentku s dlouhodobým předstihem v době, kdy je pro ně zrovna nejvýhodnější. Podobnost s nákupem letenek, kde platí, že čím dřív koupíš, tím laciněji poletíš, není náhodná.

„Ceny skipasů už nebudou pouze fixní. Zobrazovat se budou dynamicky online, podle počtu prodaných lístků a vytíženosti střediska v daném termínu. Aktuální ceny skipasů se budou odvíjet nejen od obsazenosti střediska, ale také od počasí a jiných externích faktorů, které se promítnou do jejich cenových hladin,“ popisuje ředitel špindlerovského skiareálu René Hroneš.

Předejít frontám a davům

Nákup skipasů v předstihu bude bez rizika. Lyžařům nehrozí, že v případě, pokud jim okolnosti nedovolí v době platnosti permanentky do Špindlu přijet, o vložené peníze přijdou. „Když dojde k jakékoliv změně, bude možné za symbolický poplatek vrátit zaplacený kredit do GOPASS konta, a to dokonce i v samotný den lyžování, a peníze posléze využít na nákup skipasu v jiném termínu,“ ujišťuje Hroneš.

Cílem nového systému prodeje špindlerovských skipasů je rovnoměrně rozmístit lyžaře v krkonošském středisku po celou lyžařskou sezonu. Skiareál tím chce předejít přehuštěným sjezdovkám a frontám u lanovek.

Permanentka v době exponované návštěvnosti bude pochopitelně dražší nežli v hubenějších obdobích. Lyžaři schopní naplánovat si lyžování ve Špindlerově Mlýně podle tohoto klíče budou lyžovat laciněji i bezpečněji. „Díky efektivnímu řízení návštěvnosti jsme schopni pozitivně ovlivňovat bezpečnost na sjezdovkách a díky tomu také přinášet kvalitnější lyžařské zážitky,“ uvedl Hroneš.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků