Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Chlapce s hadem na tričku nechtěli pustit do letadla

Tričko s obrázkem hada bylo důvodem, proč se desetiletý Stevie Lucas málem nedostal do letadla. Chlapec cestující s rodiči z jihoafrického Johannesburgu si musel tričko obléct naruby, jinak by mu nebyl umožněn nástup na palubu. Oblečení nebo hračky s hadími motivy totiž údajně mohou způsobovat úzkost jiným cestujícím, napsal server Independent.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Chlapce s hadem na tričku nechtěli pustit do letadla

Lucas byl na návštěvě u prarodičů. K incidentu došlo při zpáteční cestě, když se s matkou a otcem chystal na návrat domů na Nový Zéland. Na letišti jim zaměstnanci sdělili, že chlapcovo černé triko s velkým hadím potiskem není přípustné kvůli dalším pasažérům, kteří by se mohli cítit nepříjemně.

Chlapec si nakonec triko svléknul a otočil ho naruby. Pak už bylo po problému a mohl společně s rodiči do letadla.

Oblečení bývá nezřídka předmětem sporů mezi cestujícími a posádkou. Podobnou situaci nedávno prožila Američanka Swati Runi Goyalová, kterou chtěli z letadla vykázat kvůli nápisu Hail Satan na triku. Přestože jí nejdřív připadalo, že posádka žertuje, nakonec si musela od manžela půjčit další vrstvu oděvu, kterou nápis zakryla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků