Hlavní obsah

Maličkosti, bez kterých se žádná zahrada neobejde

Komerční článek - I když české zahrady ovládla mechanizace, bez drobného nářadí se při údržbě záhonů a trávníků neobejdete. Při jeho výběru se vyplatí vsadit na kvalitu a vybrat si takové, které je dokonale ergonomicky tvarované, protože vám ušetří spoustu zbytečné námahy.

Maličkosti, bez kterých se žádná zahrada neobejde

Velmi dobré jméno na našem trhu má například zahradní nářadí Fiskars, které nese jméno po vesnici, kde byla firma v roce 1649 založena. Oblíbené jsou především sekery Fiskars s unikátní konstrukcí. Mají topůrko vyztužené skelnými vlákny a čepele z kvalitní finské oceli jsou potaženy vrstvou PTFE .

Dokonce až 44% slevy nyní zmíněný prodejce poskytuje i na nářadí renomované značky Gardena. Tato firma, založená před 40 lety v Německu si zakládá na preciznosti a vysoké kvalitě svých výrobků. Nešetří ani inovacemi. Unikátní je například její nářadí COMBISYSTEM se speciálně modelovanými rukojetěmi a obslužnými prvky z měkčeného plastu. Na jedinou násadu můžete pouhým stiskem tlačítka připojit spoustu různého nářadí. Ať je to třeba motyčka, minihrábě, vyrývač plevele či lopatka. Pokud si chcete „prodloužit ruku“, pak stačí zvolit dlouhou násadu z kvalitního jasanového dřeva. Na tu můžete připojit i smeták, hrábě, česáček na ovoce nebo třeba sypací vozík.

S Combisystemem ušetříte spoustu místa. Na jedinou násadu lze totiž snadno připojit celou řadu různého nářadí.foto: GARDENA

S akumulátorovými nůžkami Gardena se pracuje snadno a rychle.foto: GARDENA

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků