V interiéru zařízeném v bohémském stylu by neměly chybět pestré vzory, korálky květinové motivy, suvenýry z cest a živé barvy. Cílem je navodit v prostoru dojem uvolněnosti a svobody.

Právě zmiňovaný typ automobilu je jedním ze symbolů svobody a připomíná cestovatelské možnosti, v interiéru zařízeném v bohémském stylu tak rozhodně má své místo.

Fandové ocení i drobné doplňky do kanceláře.

Fandové ocení i drobné doplňky do kanceláře.

FOTO: Werkhaus Design + Produktion, The Design Gift Shop (3x)

V bohémském interiéru mohou mít dekorace patinu, která není na škodu, naopak dodává prostoru punc opravdovosti.

Příznivci hippies měli auta zpravidla pomalovaná a vyzdobená drobnými předměty, nebojte se proto doplňky také vyzdobit, třeba velkými květinovými vzory. Logo auta bylo někdy měněno za symbol míru, i to je inspirace pro kreativní dotvoření vzhledu.

Otvíráky na lahve i plechové nástěnné dekorace zapadnou do alternativnějších interiérů.

Otvíráky na lahve i plechové nástěnné dekorace zapadnou do alternativnějších interiérů.

FOTO: Me and My Retail, Melric International

Užitkový automobil se stal inspirací také pro vznik prostorných stanů, které byly také vyhledávaným obydlím volnomyšlenkářských květinových dětí. Stany jsou určeny pro čtyři osoby, mohou být stejně tak i atrakcí pro děti.

Milovníci kultovního designu mohou proslulého automobilu vyrazit na festivaly se stylovými stany.

Milovníci kultovního designu proslulého automobilu mohou vyrazit na festivaly se stylovými stany.

Pro bohémský styl je typická i velká kreativita a snaha uživatelů vytvořit si předměty s osobním přispěním. Můžete si tak vyrobit třeba talíře s různými hippie motivy, mezi kterými by Transporter neměl chybět.

Oblibě se těší i misky na cereálie s motivem auta.

Oblibě se těší i misky na cereálie s motivem auta.

FOTO: Purple Glaze Pottery

Designéři vytvářejí řadu kousků s motivem VW Transporter, které by v jiném než bohémském interiéru působily kýčovitě a obyčejně. V bohémském hippie stylu ale budou cenným doplňkem, který doladí atmosféru.

I svačinové boxy mohou mít tvar auta.

I svačinové boxy mohou mít tvar auta.

Bohémský styl fandí doplňkům tohoto typu, navíc v interiéru umožňuje skloubit nesourodý nábytek a využít i staré, na první pohled vyžilé kousky. [celá zpráva]