Čtenáři Novinek si možná ještě vybaví ledničku ve tvaru čumáku legendárního Fiatu 500 [celá zpráva], ale proti této „lidovce“ je psací stůl coby Lamborghini trochu jiná liga. Zatímco totiž na výrobě ledničky italská automobilka participovala, na polském psacím stole znak pravého Lamborghini chybí. Ale kdo by chtěl být takovým puntíčkářem a hledat ho, že?

Závodní stoly se vyrábějí ve třech barvách - bílé, modré a oranžové.

Závodní stoly se vyrábějí ve třech barvách - bílé, modré a oranžové.

FOTO: Profimedia.cz

Jen si to představte: Skutečné Lamborghini je zcela mimo vaše finanční možnosti. Stůl nabízený za 5900 euro, tedy něco přes 150 tisíc korun, je stále poněkud drahý, ale rozhodně již dosažitelnější. Tak koupíte stůl, postavíte na něj počítač s pořádným displejem a veškerými potřebnými doplňky jako je volant, řadicí páka, pedály apod. a můžete „jet“. Když nebudete chtít, nikdo vám nevymluví, že nesedíte v reálném Lamborghini.

Sedíte-li za stolem, rozdíl oproti jinému pracovnímu místu nepociťujete. Vše je ale zcela jiné pro toho, kdo se dívá na vás.

Sedíte-li za stolem, rozdíl oproti jinému pracovnímu místu nepocítíte. Vše je ale zcela jiné pro toho, kdo se dívá na vás.

FOTO: Profimedia.cz

Sečteno a podtrženo, psacím stolem v jásavé oranžové barvě uděláte nepochybně dojem na své kamarády, na podřízené i na obchodní partnery (tedy pokud v tomtéž autě zrovna nepřijedou na schůzku). Pokud se plácnete přes kapsu, a pořídíte-li jej svému pubertálnímu synovi, je velká šance, že si alespoň na chvíli vysloužíte jeho obdiv a vděk. A to už přece stojí za to!