Dům, jehož přesná adresa je tajná, je výsledkem spolupráce designéra Stuarta Hughese, který se specializuje na super luxusní a extravagantní věci, od jachet za miliardy dolarů po tablety za milióny, a Kevina Hubera, jehož firma exklusivHAUS, sídlící ve městě Zug ve Švýcarsku, staví luxusní bydlení. Píše to server Trendhunter.com.

V interiéru bylo použito 200 tun zlata a platiny.

V interiéru bylo použito 200 tun zlata a platiny.

FOTO: fotobanka Profimedia

Exkluzivní spojení vytvořilo naprostý unikát: v domě je v podobě nejrůznějších doplňků a vybavení použito neuvěřitelných 200 tun ryzího zlata a platiny. Co je ale ještě výjimečnější, je použití meteorických kamenů s úlomky pravých dinosauřích kostí, starých 65 miliónů let. Kosti, které patřily obávanému predátorovi Tyranousauru Rexovi a Raptorovi, byste našli v každé jednotlivé dlaždici na celé podlaze.

Podlahu tvoří meteorické kameny s úlomky dinosauřích kostí.

Podlahu tvoří meteorické kameny s úlomky dinosauřích kostí.

FOTO: fotobanka Profimedia

Klasický popis parametrů pak prozradí, že se dům rozkládá na ploše 2442 metrů čtverečných, z čehož 725 metrů čtverečných tvoří obytná plocha. Stavba má osm pokojů, speciální kamenný vinný sklep či garáž pro čtyři vozy. K domu patří terasa o rozloze téměř 400 metrů čtverečných.