V Zelené koupelně se vše točí kolem úspor, zodpovědného využívání omezených zdrojů, vody a ekologického koupelnového designu. Upřednostňuje se používání přírodních a recyklovatelných materiálů, např. mědi, oceli, dřeva, skla a keramiky.

Zelená koupelna neznamená jen koupelnu v zeleni, ale především ve využívání takových technologií, které nám zaručí úspory.

Zelená koupelna neznamená jen koupelnu v zeleni, ale především ve využívání takových technologií, které nám zaručí úspory.

FOTO: archiv firmy VDS

Snadná koupelna zdůrazňuje snadný přístup do koupelny, a to nejen ve vysokém věku. Cílem návrhů je vytvořit pohodlné řešení napříč generacemi, které nabídne uživatelům všech věkových skupin optimální podmínky a pohodlí bez nutnosti slevovat z designových nároků.

Tak jako se spojuje kuchyň, obývák a jídelna, tak stále častěji v našich bytech propojujeme ložnici s koupelnou.

Tak jako se spojuje kuchyň, obývák a jídelna, tak stále častěji v našich bytech propojujeme ložnici s koupelnou.

FOTO: archiv firmy KORALLE

Koupelnový interiér se soustředí na myšlenku koupelen odpovídajících věku a je úzce spjat s novou interpretací významu koupelen a velkorysých prostorových řešení.

Koupelna v interiéru, trochu nezvyklý koncept pro všechny, kteří vyznávají klasiku, ale prostor bez zdí má také něco do sebe.

Koupelna v interiéru, trochu nezvyklý koncept pro všechny, kteří vyznávají klasiku, ale prostor bez zdí má také něco do sebe.

FOTO: archiv firmy VDS