V polském Sopotě narazíme na Arthotel Lalala, který má opravdu nevšední interiéry. Pokoje pro hosty totiž navrhovali různí umělci, kteří dostali při zařizování naprosto volnou ruku. Vytvořili tak nevšední umělecká dílka, která jsou inspirací pro všechny, kdo mají rádi netradiční řešení prostoru a nekonvenční zařízení.

Pokoj navrhl Jakub Bakowski.

Pokoj navrhl Jakub Bakowski.

FOTO: Hotel Lalala

Sedm pokojů v hotelu, který, jak už název napovídá, fandí dětské tvořivosti a kreativitě, je zařízeno v kompletně rozdílném duchu.

Interiéry navrhovali Jakub Rebelka, Iwona Cybula, Asia Piascik, Marek Mielnicki, Emilia Bartkowska, Patrycja Orzechowsk, Kuba Bakowski, Honorata Martin, Ula Wasielewska a Joanna Zastrozna. Některé pokoje jsou zařízeny s prvky stylu šedesátých let, jiné ve stylu Pop art.

Tento pokoj navrhla Emilia Bartkowska.

Tento pokoj navrhla Emilia Bartkowska.

FOTO: Hotel Lalala

Město Sopot, ve kterém tyto interiéry nalezneme, tvořivému duchu opravdu fandí, setkáme se v něm třeba s roztančeným domem, o kterém se více dočtete zde.

Zaujme i interiér s netradičním osvětlením, které perfektně koresponduje s výmalbou pokoje.

Tento pokoj dává vyniknout atypickému osvětlení. Design: Honorata Martin, Ula Wasielewska.

Tento pokoj dává vyniknout atypickému osvětlení. Design: Honorata Martin, Ula Wasielewska

FOTO: Hotel Lalala

Většina pokojů je sice kýčovitá a předimenzovaná, ale rozhodně nejde o nudný interiér. I to se cení, originalita je při zařizování hned na druhém místě za vkusem.

Tento pokoj plný strašidel navrhli Jakub Rebelka a Iwona Cybulová.

Interiér plný strašidel navrhli Jakub Rebelka a Iwona Cybulová.

FOTO: Hotel Lalala

Designování pokojů si vyzkoušela i naše redakce, podívejte se, jak se může jeden totožný prostor proměnit v celou řadu vizuálně rozdílných místností. Stačí si pohrát s doplňky a dekoracemi a sladit je s celkovou barevností pokojů.

Vsadili jsme na přírodní vzhled interiéru, který je letos v kurzu. Dřevo a přírodní materiály dodávají interiéru ten správný šmrnc.

Interiér v temném ladění s tóny vášnivě rudé barvy.

Interiér podle naší redakce v temném ladění s tóny vášnivě rudé barvy.

FOTO: Ikea

Interiér, na kterém se podílela i naše redakce: dali jsme slovo kvalitním materiálům, jednoduchému designu a motivům inspirovaným přírodou.

Tady jsme dali slovo kvalitním materiálům, jednoduchému designu a motivům inspirovaným přírodou.

FOTO: Ikea

Nebojte se změn a obměňujte své domovy. Nemusíte si rovnou pořizovat nový nábytek, někdy stačí změnit barvu žárovky nebo dekorace a budete mít pocit, že žijete v novém bytě.