Moderně zařízený byt 2+kk se nachází v nejvyšším patře domu. Celý prostor je prakticky a vkusně řešený, vestavěné skříně šetří prostor. Sladění do světlých barev pak opticky zvětšuje rozměry menšího bytu.

Kuchyňský kout je od obývacího pokoje oddělený barem. Na druhé straně pokoje se nachází velká terasa, odkud má Jitka Válková krásný výhled na Vítkov a Žižkovskou věž.

Kuchyňský kout s barem

Kuchyňský kout s barem

FOTO: Michaela Feuereislová

"Strašně ráda vařím a peču. Doufám, že kuchyň pořádně vybavím a potom něco ukuchtím přátelům a rodině. Jsem také moc ráda, že je kuchyň propojená s obývákem. Myslím si, že pro ženy je výhodou, když můžou při přípravě jídla zároveň komunikovat s hosty,“ řekla usměvavá Jitka.

Nové majitelce bytu také vyhovuje, že je koupelna oddělená od toalety. Obě místnosti se nacházejí v malé uličce v chodbě bytu.

Koupelna

Koupelna

FOTO: Michaela Feuereislová

Česká Miss 2010 je s původním vybavením i barevným sladěním bytu velmi spokojená. Přesto, že barvy má osmnáctiletá Jitka ráda, bílá malba na stěnách jí vyhovuje. Dá se prý dobře kombinovat s ostatními doplňky.

Veselými barvami v bytě oplývalo především povlečení v ložnici. Takové má podle svých slov nejkrásnější Češka letošního roku nejraději.

Ložnice

Ložnice

FOTO: Michaela Feuereislová

Oblíbeným doplňkem pohledné brunetky jsou vonné svíčky, na poličkách kromě nich najdeme ale i korunky krásy a vázu se sušenými květy.

"Svíčky jsou pro mě dost důležité. Při koupeli si ráda zapálím svíčku, zhasnu a relaxuji. Ještě sice nejsou použité, ale to přijde,“ dodala Jitka.

Obývací pokoj se vstupem na terasu

Obývací pokoj

FOTO: Michaela Feuereislová

Dominantou bytu však zůstává prostorná terasa, kde plánuje nová Česká Miss pěstovat květiny a pořádat grilování. Podle svých slov chystá brzy i kolaudaci, kterou jí neustále připomínají především její přátelé.

Jitka Válková na terase svého bytu.

Jitka Válková na terase svého bytu

FOTO: Michaela Feuereislová