Světelné řetězy, velké hvězdy, umělé stromečky v různých barvách a tvarech, sněhuláci, sobíci a vločky. To jsou oblíbené venkovní dekorace, které obdivujeme při večerní procházce ulicemi.

Světélkuje u dveří. Shlukové osvětlení se 720 diodami ozdobí sloupy u vchodu do domu, ploty, ale i zábradlí. Délka 1420 cm, barva studená bílá. Světelné efekty jsou statické, vzdálenost mezi světly 1 cm. Cena 2650 Kč

Světélkuje u dveří. Shlukové osvětlení se 720 diodami ozdobí sloupy u vchodu do domu, ploty, ale i zábradlí. Délka 1420 cm, barva studená bílá. Světelné efekty jsou statické, vzdálenost mezi světly 1 cm. Cena 2650 Kč.

Vločka zdobí okno. LED světelná vločka obsahuje 234 diod, má průměr 91 cm, barvu teplou bílou. Délka přívodu 500 cm, cena 2990 Kč. Vhodná i na vstupní dveře.

Vločka zdobí okno. LED světelná vločka obsahuje 234 diod, má průměr 91 cm, barvu teplou bílou. Délka přívodu 500 cm, cena 2990 Kč. Vhodná i na vstupní dveře.

Ohlásí čas adventní. Stromek je jedním z neodmyslitelných symbolů Vánoc. V interiéru pod něj dáváme dárky, venku svítí dlouho do noci. Světelná silueta obsahuje 36 diod, výška 103 cm, šířka 65 cm. Barva teplá bílá. Cena 2790 Kč.

Ohlásí čas adventní. Stromek je jedním z neodmyslitelných symbolů Vánoc. V interiéru pod něj dáváme dárky, venku svítí dlouho do noci. Světelná silueta obsahuje 36 diod, výška 103 cm, šířka 65 cm. Barva teplá bílá. Cena 2790 Kč.

Zatoulal se ze Skandinávie? Světelný sobík nás přenese za polární kruh, kde Santa Claus na saních nakládá dárky a jede s nimi k dětem domů. Obsahuje 108 LED světel a stojí 1199 Kč.

Zatoulal se ze Skandinávie? Světelný sobík nás přenese za polární kruh, kde Santa Claus na saních nakládá dárky a jede s nimi k dětem domů. Obsahuje 108 LED světel a stojí 1199 Kč.

FOTO: Kika (2x)

LED technologie, jimiž jsou dekorace vybaveny, zaručují nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost a malé množství generovaného tepla.

Obleva na něj neplatí. Tento sněhulák vydrží a dětem se nerozpustí. Vysoký je 120 cm, barva bílá, transparentní. Materiál akryl, délka přívodního kabele 5 m. Cena 5499 Kč.

Obleva na něj neplatí. Tento sněhulák vydrží a dětem se nerozpustí. Vysoký je 120 cm, barva bílá, transparentní. Materiál akryl, délka přívodního kabelu 5 m. Cena 5499 Kč.

Hvězdy září v okně. LED řetěz s 10 papírovými hvězdami pověsíme z vnitřní strany okna a necháme pěkně zářit do ulice. Hvězdy lze snadno rozložit, každá má stahovací šňůrku a brzdičku. Vydává teplé bílé světlo. Cena 399 Kč.

Hvězdy září v okně. LED řetěz s 10 papírovými hvězdami pověsíme z vnitřní strany okna a necháme pěkně zářit do ulice. Hvězdy lze snadno rozložit, každá má stahovací šňůrku a brzdičku. Vydává teplé bílé světlo. Cena 399 Kč.

FOTO: Tchibo (3x)

Jehličí mu neopadá. Dekorativní stromeček v jutovém pytli má 15 LED světel, které fungují na časovač. Svítí šest hodin, vypne se a po 18 hodinách se opět zapne. Cena většího provedení 699 Kč.

Jehličí mu neopadá. Dekorativní stromeček v jutovém pytli má 15 LED světel, která fungují na časovač. Svítí šest hodin, vypne se a po 18 hodinách se opět zapne. Cena většího provedení 699 Kč.

Dekorace s puncem přírody. Ratanový kužel je vděčnou dekorací. Nese přírodní styl a má v sobě vpletený světelný řetěz s 30 LED diodami. Vydává teplé bílé světlo. Cena 499 Kč.

Dekorace s puncem přírody. Ratanový kužel je vděčnou dekorací. Nese přírodní styl a má v sobě vpletený světelný řetěz s 30 LED diodami. Vydává teplé bílé světlo. Cena 499 Kč.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: