Zařizovací předměty byly vybírány s ohledem na omezený rozpočet klientky, ale zároveň s důrazem na splnění celkem jasných představ týkajících se barevnosti obkladů, dlažby a koupelnového nábytku.

Plnovýsuv s tlumením

V koupelně je hlavním bodem závěsná umyvadlová skříňka v zásuvkovém provedení s keramickým umyvadlem. Korpus skříňky je v bílém matném provedení, čela zásuvek v barvě grafit vysoký lesk. Zásuvky mají kovové boky a plnovýsuv s tlumením.

Jedinečný design

Umyvadlová i sprchová baterie byly vybrány z nové série vyznačující se jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Nerezová galerka byla naistalována s neobvyklým osvětlením. V zrcadle jsou "propískovány" dva svislé pruhy, které jsou osvětleny zářivkou.

Dveře lze otevírat dovnitř i ven

Sprchové dveře jsou v provedení rámu chrom lesk, výplň je z bezpečnostního transparentního skla o tloušťce 6 mm. Sprchové dveře lze otevírat dovnitř i ven, což usnadní odvětrávání koutu po sprchování.

Voda může odkapávat dovnitř sprchovacího prostoru.

Pro nastavení potřebné výšky

Sprchový set se skládá z ruční sprchy, která umožňuje přepínání mezi třemi druhy sprchových proudů, sprchové tyče s posuvným jezdcem pro nastavení potřebné výšky a sprchové hadice.

Obklad byl vybrán ze série nabízející moderní formát 20 x 60 cm v pololesklém povrchu. Zvolena byla kombinace antracitu a šedé.

Revizní dvířka v prostoru WC, zakrývající šachtový otvor, jsou elegantně umístěna pod obklady, jsou tak prakticky neviditelná. Díky jejich ´zakrytí´ nedochází k žádnému přerušení dekoru – spáry mezi obklady na dvířkách plynule navazují na spáry v okolí dvířek.

Původní stav

Původní stav

Původní stav

Původní stav

Ing. arch. Jan Počepický
„Nezbytný aspekt designu a kreativity vůbec je nebát se být odlišný. Navrhuji bytové a komerční interiéry pod svým vlastním jménem. Od roku 2013 jsem členem sdružení Czech Deco Team.“
Petr Párys
 „Jsme zde proto, abychom vás vedli při cestě k vašemu vysněnému interiéru. Plníme a tvoříme vaše přání již od roku 1999. Chceme se stát vaším přítelem, který umí poradit a pomoci."