Hlavní obsah
Mitsubishi Ground Tourer Foto: Mitsubishi

Mitsubishi poodhalilo nový koncept hybridu do zásuvky

Několik zásadních novinek přinese budoucnost značky Mitsubishi. Třeba EVO by mělo být SUV. Nebo každá modelová řada bude mít plug-in hybrid. Některá jej bude mít i jako hlavní motor v nabídce. A tak je tu koncept Ground Tourer.

Mitsubishi Ground Tourer Foto: Mitsubishi
Mitsubishi poodhalilo nový koncept hybridu do zásuvky

Mohlo by se zdát, že jméno je Grand Tourer, ale není. Skutečně jde o Ground. Koncept pro pařížský autosalon totiž bude crossoverem, tedy žádný velký tréňák, ale bude se držet pěkně při zemi, i když si bude tak trochu na vyššího hrát.

Značka ho nyní odprezentovala na prvním oficiálním snímku. Nic moc výrazného, ale můžeme celkem rychle říct, že tohle je možná k náhradě za ASX blíž než koncept eX. Taky to byl hybrid, měl úplně stejnou příď, stejné křidélko na zádi, stejnou střechu… Takže třeba tohle bude další krok k sériovému modelu ASX.

Mitsubishi eX

Foto: Mitsubishi

Mitsubishi ASX

Foto: Martin Žemlička, Novinky

Auto by mělo být plug-in hybridem s trochu vylepšenou technikou, než jakou dnes používá Mitsubishi Outlander. Budeme se těšit, vždyť firma slibuje krásu, japonskou řemeslnou výrobu nejvyšší kvality a terénní schopnosti tak typické pro vozy Mitsubishi (a to nemluvíme jen o těch terénních).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků