Hlavní obsah
Zatím poslední představené SUV od Škody - Karoq. Foto: Martin Žemlička , Novinky

Amiq, Anuq, Eliaq. Škoda registruje názvy pro své malé SUV

Mladoboleslavská Škoda na rok 2019 chystá malé SUV. Nové zápisy u Úřadu průmyslového vlastnictví dávají tušit, jak se patrně nový model bude jmenovat.

Zatím poslední představené SUV od Škody - Karoq. Foto: Martin Žemlička , Novinky
Amiq, Anuq, Eliaq. Škoda registruje názvy pro své malé SUV

Malé SUV od Škody přijde v roce 2019. Bude o něco větší než fabia, stát ale bude na stejné modulární platformě MQB. A půjde o model výhradně s pohonem předních kol. To ostatně potvrdil pro Novinky.cz šéf vývoje Škody Christian Strube. [celá zpráva]

Otázkou je, jak se nový, v pořadí třetí SUV model bude jmenovat. Jistě, automobilka na to má ještě dva roky čas, to ale neznamená, že by marketingové oddělení nepořádalo brainstormingové porady a nesnažilo se nějaký název vymyslet. Jednoduché to mít nebudou, poněvadž nový název v případě SUV s logem Škody nově vždy musí končit na písmeno Q.

A stránky Úřadu průmyslového vlastnictví k nově zaregistrovaným ochranným známkám vlastněným firmou Škoda dávají zatím hodně zvláštní výsledky. Posuďte sami: Amiq, Anuq, Eliaq, Arviaq a Yoroq. Líbí se vám tyto názvy? Pište do diskuse pod článkem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků