Horoskopy na neděli 5. července 2015

Snaha je snahou teprve tehdy, když to začíná bolet Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nedejte si namluvit závistivou známou či zatrpklým příbuzným, že vám něco nesluší. Pravdu vám ukáže reakce osob opačného pohlaví. Soucit s někým, komu se nedaří, je hezká věc, ale pomáhat někomu na úkor vlastní dobré pověsti je nesmysl.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Určitou hořkost ve vás zanechá chování některých lidí. Některým dlouho nepodáte ruku. Nápad na originální výlet přinesou děti od kamarádů. Fakt, že již podobnou cestu úspěšně absolvovali, vám znemožní jakýkoli odpor.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Zaujatost, s jakou budete od rodiny vyžadovat plnění dnešního programu, vzbudí nelibost partnera. Může se cítit odstrčený. Budete se muset hodně snažit, abyste ho uklidnili. Nelze totiž vyloučit, že se příbuzní, zejména tchyně, postaví na jeho stranu.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vrátíte úder rivalům, kteří se naivně domnívají, že vás dostali ze hry. Lhostejno, jestli se máte střetnout v lásce nebo při jiné příležitosti, dáte jim za vyučenou. Vaše okolí bude překvapené vaší aktivitou. Máte tolik sil, že dokážete strhnout i ostatní.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Třebaže se vám nechce, v jisté záležitosti musíte přitlačit. Dokud nepřestanete brát ohledy na to, že se dotknete některých lidí, nikam se nedostanete. Naskytne se ideální příležitost dokázat příbuzným, že vás neprávem podceňovali.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Případy, kdy člověk doplatil na svoji nezištnost, připomíná postavení Uranu s Jupiterem. Ověřte si, zda víte všechno, co byste měli. Karta, se kterou hráli nerudný bratranec, strýc nebo neteř, ztratila hodnotu. Máte silně navrch.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Při pobytu v místech, která máte rádi, se vám vybaví staré vzpomínky, dobré i horší. Pod jejich vlivem byste se mohli dopustit jisté nerozvážnosti. Bude jistější přistřihnout křídla fantazii. Na nějaké návštěvě dojde ke konfliktu, kterému se nestačíte vyhnout.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Umírněnou náladovost vaši blízcí unesou, ale nesmíte to přehánět. Nevzpírejte se delší procházce, návštěvě kina či koupaliště. Na chvíli klidu o samotě asi budete muset zapomenout. Fakt, že někdo touží po vaší společnosti, by vás měl těšit.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vibrace Marsu mohou uvolnit napětí, které se ve vás hromadí již několik dní. Dávejte pozor, aby to neodnesli lidé, které máte rádi, a ostřejší reakci si nezaslouží. Nemusíte stihnout večerní návštěvu. Nezapomeňte se omluvit s dostatečným předstihem.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Chystáte-li se na výlet, čekají vás vzrušující chvíle nejen ve větší společnosti. Aura Venuše přeje novým citovým vztahům. Jste-li zadaní, musíte se kontrolovat. Partner nebude lhostejně přihlížet vašemu flirtování s opačným pohlavím.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pozor při cestě do vzdálených míst. Stačí chvilka nepozornosti a potká vás něco nemilého. Konstelace Saturnu s Marsem varuje před bezohlednými, sobeckými lidmi. Platí to i v případě známých, o kterých si myslíte, že vás ničím nepřekvapí.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Hrozbu konfliktu s příbuznými zažehnají vaše děti. Vůči jejich upřímnosti a pravdomluvnosti jsou všichni bezbranní. Opatrnosti nazbyt není při kolektivních sportech. Nesnažte se svému okolí dokazovat, jak jste stále pružní a obratní.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet