Horoskopy na sobotu 25. října 2014

S opatrností můžeš jít kamkoli Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vyhýbejte se známým, kteří všechno naslibují, jen aby se vám zalíbili. Planety pozitivně ovlivňují vaši fantazii, ale jen málokdo vám skutečně porozumí. Zaskočit vás může poznání, že skutečné štěstí je úplně jinde, než jste ho hledali.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Před nikým a nikomu si nestěžujte na osud a smůlu. Jistou osobu to odradí od toho, aby vám dala zajímavou nabídku. Bez ohledu na věk, by vás mohlo potěšit příjemné zjištění, že jste někomu pořádně popletli hlavu.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Budete poněkud náladoví, několikrát změníte názor, ale naštěstí nikomu neublížíte. Mohlo by se však stát, že se ocitnete stranou hlavního dění.  Zamilovaní by si proto neměli v žádném případě zahrávat s partnerovou trpělivostí.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Disharmonie v postavení Marsu a Saturnu varuje před konflikty. Půjdete-li na návštěvu, vyvarujte se komentářů, které by se mohly dotknout hostitele. Myslete si svoje, ale nahlas nikomu, zejména starším příbuzným, raději neodporujte.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Chopíte se šance na usmíření s někým, s kým jste se pohádali, aniž už přesně víte proč. Nahraje vám jak náhoda, tak přízeň Venuše. Nebojte se cesty do vzdáleného místa. Ztracený čas vám bohatě vynahradí skvělé zážitky.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Známí vás budou lákat na nějakou akci, ale asi se omluvíte a zařídíte si svůj program. Dostanete šanci vytáhnout se před dětmi a partnerem. Nebude to však nijak levná záležitost. Vyhněte se komunikacím s hustým provozem.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vaše představa, že si dnes přispíte a zůstanete doma, dostane hned po ránu trhlinu. Rodina a kamarádi vám nedopřejí chvíli klidu. Asi se s tím nakonec smíříte, ale chvíli potrvá, než se dostanete do obvyklé formy a nálady.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neměňte dohodnuté plány. Spadnete z bláta do louže. Musíte si víc věřit, počasí nebo špatná nálada vás přeci nemohou rozhodit. Půjdete-li sportovat, věnujte zvýšenou pozornost výběru odpovídajícího oblečení a obuvi.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Můžete mít stokrát pravdu, ale když vám někdo nebude chtít věřit, nepřesvědčíte ho. Važte si každého pozvání, které dostanete. Nejlépe vám bude tam, kde byste to nepředpokládali. Faktem však je, že k tomu přispějete svým dílem.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Pokud hodláte navštívit příbuzné, radí planety nešetřit pochvalami. Bylo by dobré jim ukázat, že si jich vážíte a máte je rádi. Podobný postup se vyplatí i nově zamilovaným. Vaše láska má pochybnosti, o kterých se bojí hovořit.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pořádně vás otráví osoba, kterou když vyprovodíte ze dveří, vrátí se oknem. Konečně vám dojde, že po dobrém to nepůjde a rázně přitvrdíte. Zaskočí vás, že cokoli byste dnes neřekli, dojde nakonec na vaše slova.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Docházejí vám síly, potřebujete načerpat nové. Dnes k tomu budete mít příležitost. Využijte pozvání přátel z jiného města či z venkova. Planety hovoří o cestě, která vám přinese prospěch a radost. Zůstat doma by byl hřích.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store