Horoskopy na sobotu 23. srpna 2014

Přítel by měl snášet přítelovy slabosti Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Zapracujete na své psychické kondici. Aktivně se zapojíte do okolního ruchu, práce i zábavy. Ani chvíli nebudete sami. Spolehlivě vycítíte, že potřebujete mít vedle sebe někoho, s kým si můžete popovídat a svěřit se mu se svými pochybnostmi.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Hned po příjezdu na chatu, chalupu či do hotelu, uděláte něco nápaditého pro lepší vztahy se sousedy a novými známými. Odměnou vám bude nerušená pohoda po celou dobu pobytu. Nešetřete na sportovním vybavení, jde o zdraví.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Váš přístup k jistému problému je asi jediný správný, ale to vám v současnosti nepomůže. Většina si myslí opak, a s tím nic neuděláte. Nakonec vám stejně nezbude, než se přizpůsobit, takže proč si máte dělat vrásky.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Na chalupě opatrně při práci vyžadující řemeslný fortel. Všechno vám bude padat z rukou, lehce přijdete k nějakému úrazu. Hezký den mají před sebou zamilovaní, zvláště pokud se svým idolem vyrazí na delší dobu za město.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Rozčílí vás nespravedlivé obvinění, že nejste dostatečně vstřícní. Nelze však vyloučit, že půjde jen o citové vydírání někoho, kdo vás chce k něčemu dotlačit. Luna s Uranem naznačují spory s různými osobami, hlavně opačného pohlaví. 

 

PANNA ( 23.8. -  22.9.)

Díky shodě řady okolností a přičinění planet, se dostanete na místa, se kterými vás pojí hezké intimní vzpomínky. Možná ožije myšlenka na vaší starou lásku. V supermarketech se vyhýbejte tlačenicím, hrozí vám, že o něco přijdete.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nebudou vám chybět chytré nápady, jak přenechat nepříjemné povinnosti někomu jinému z rodiny. Dlouho vám to však procházet nebude. Neriskujte zkaženou sobotu, Nezadaní obdrží nečekané pozvání na milostnou schůzku.  

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nepokoušeje se získat radu od osoby, kterou vaše starosti vůbec nezajímají. Odbude vás něčím, co vám neposlouží. Zkuste si namáhat hlavu sami, však už na něco přijdete. Problémy budete mít s tvrdohlavým potomkem.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Koukat na televizi a listovat časopisy vám rodina nedovolí. Marně byste kohokoli přesvědčovali, že se může zabavit i bez vás. Bude lepší neprotestovat a dětem a partnerovi se podvolit.  Nepotrvá dlouho a začnete se dobře bavit.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dozvíte se něco pikantního o rodinných poměrech známých nebo sousedů. Pobavíte se, ale všechno si moudře necháte pro sebe. Mohli byste zapracovat na vylepšení své fyzické kondice. Děti a partner vás budou ochotně následovat.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Mladší i starší ročníky mohou navázat vzrušující známost, která vás přinutí k zvýšení duševní i fyzické aktivity. Bude vás provázet pocit potřeby silných zážitků. Podezřelá by vám měla být ochota, jakou projeví někdo, s kým míváte konflikty.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Ve vaší blízkosti se objeví někdo, na koho je třeba dávat si pozor. Věřte intuici, nedejte se zmást prázdnými lichotkami. Pečlivě kontrolujte kvalitu placených služeb. Někdo se vás pokusí nestydatě natáhnout. Dáte mu však za vyučenou.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store