Horoskopy na pátek 18. dubna 2014

Člověk, který hory přenáší, musel začít s kameny Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Kvůli rodině a příbuzným budete muset začít s přípravami na Velikonoce. Otázka ke komu zajdete vy a kdo naopak přijde k vám, je zatím otevřená. Jiskřit to začne mezi vámi a kolegou, jehož rozmarů a výmluv máte právě dost.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Na vaše nervy zaútočí arogantní byrokrat nebo vychytralý řemeslník. Snaha domluvit se po dobrém, k ničemu nepovede. Budete muset zesílit hlas. Neodporujte nadřízeným, můžete si myslet svoje, ale plňte si povinnosti.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Luna svede vaše kroky s někým, kdo baží pouze po rozptýlení. Buďte velice zdrženliví. Role hračky na jedno použití je urážlivá. V zaměstnání se objeví problémy, na které jste upozorňovali. Nemůžete však moc počítat s tím, že to nadřízení přiznají.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nadcházející dny dají zabrat vašim citům. Jste-li svobodní, atraktivní známost jistě uvítáte, ale zadaní by si měli dávat pozor. Bujné představy oslabí váš pocit odpovědnosti a začnete brát na lehkou váhu i některé zásadní hodnoty.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Možná se budete muset smířit s nutností odjet na nudnou cestu. Projevíte-li dostatek vynalézavosti, podaří se vám ji zkrátit na minimum. Z druhé strany jste výjimečně komunikativní, snadno budete navazovat nové kontakty a přátelství.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Konečně se domluvíte s lidmi, se kterými to dříve moc nešlo. Padne důležité rozhodnutí týkající se vašeho působení u nynějšího zaměstnavatele. Ničeho se nebojte, vaše cena roste. Při sportu si hlídejte hlavně záda.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Pečlivě plánujte každý důležitý krok. Jste dost ješitní na to, abyste si začali myslet, že nemůžete udělat chybu, že na vás jsou všichni krátcí. Vážné zkoušce vystaví planety vaši schopnost domluvit se s cizími lidmi.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Uran předpovídá setkání s někým, kdo vás bude provokovat vychloubačnými řečmi. Spoustu času ochotně věnujete rodině. Při přípravě programu na velikonoční svátky ochotně vyjdete svým nejbližším daleko vstříc.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Venuše radí vrátit se k rozhovoru s dospívajícími dětmi. Vaše nedávné připomínky stále neberou dostatečně vážně. Problém je v tom, že mohou ošklivě narazit. Je třeba se dohodnout s partnerem na společném, důsledném postupu.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Luna slibuje, že se můžete těšit na strhující románek. Ale jen pod podmínku, že ho nebudete brát moc vážně. Ke konci pracovní doby přijdete ve firmě s nápadem, který šéf nadšeně přijme. Může jít o první nadějný krok k rychlé kariéře.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Postrádáte chuť jakkoli se angažovat a do něčeho se plést. Budete vyhledávat klidná místa, kde vás nikdo nenajde a nebude od vás nic chtít. Silně vám půjde na nervy také telefonní vyzvánění a rozzářená obrazovka počítače.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Přestože máte rádi všechno nové a nejste proti změnám, měli byste se držet trochu zpátky. Nelze vyloučit, že se zapojíte do realizace předem ztraceného projektu. Dávejte pozor, aby pro vás nebyla kariéra důležitější než láska


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store