Horoskopy na neděli 14. února 2016

Pravdu o člověku se lze nejlépe dozvědět od sousedů Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Hodně vám pomohou starší známí nebo příbuzní. Podmínkou je, chovat se k nim slušně, s patřičným respektem. Na návštěvě a při posezení s kamarády pozor na nepromyšlenou, zbrklou poznámku. Není každý stejně chápavý.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Marně vás partner bude přemlouvat, abyste dokončili něco, co on začal, ale nedokončil. Vypadá to na krátkou, ale bouřlivou výměnu názorů. Příbuzní uvažují o prodeji jisté cenné věci. Asi se jim to pokusíte rozmluvit.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Váš osobní, intimní život by měl být pro všechny tabu. Nemáte zapotřebí se někomu svěřovat se svými problémy. Dříve či později se vyřeší samy. Navíc existuje vážná hrozba, že váš zpovědník neudrží jazyk za zuby.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Slibné perspektivy se otevírají před nezadanými a samotnými. Půjdete-li dnes do společnosti, nebudete se domů vracet sami. Venuše s Lunou vám zařídí atraktivní doprovod. Úraz vám hrozí na lesních cestách.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Počátek dne věnujete dokončení prací, na které přes týden nebyl čas. Odpověď na jistou zvědavou otázku od dětí nebo od rodičů asi nedostanete. Některé jejich vzpomínky jsou stále živé. Vzrušující příhodu slibuje krátký výlet.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Je sice volno a máte před sebou zajímavý den, ale nepříjemné rodinné diskusi na téma finance se asi nevyhnete. Partner s dětmi přijdou s nápady, které vás mohou pořádně vytočit. Držte se stolu a neberte všechno vážně.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nepodceňujte pouhé klábosení u kávy nebo sklenky vína. Často je pro načerpání nových sil k nezaplacení. Potřebujete se uvolnit a zapomenout na všední starosti. Pokud se někam chystáte, nespoléhejte na veřejnou dopravu.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Pusťte z hlavy nereálnou představu. Musíte se připravit na nejrůznější situace, včetně ironických poznámek partnera nebo dětí. Nenechají vás na pokojí, dokud nepřijdete s nápadem, jak jim vyplnit volný čas.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Blíží se změny, ale je nutné zachovat si pevné nervy. Někdo z rodiny přijde s podivnou informací, která vám nažene husí kůži. Rozhodně byste se však neměli unáhlit a začít ho přísně odsuzovat. Počkejte na další podrobnosti.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Více se všímejte větších dětí, nestyďte se zeptat na jejich plány. Nerozčilujte se, budou-li skoupí na slovo. Příjemně naladěný partner ochotně přehlédne vaše opomenutí a chybičky. Nedávné spory jsou minulostí a všechno vypadá růžovější.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Spolehněte se na intuici a nepovolte, dokud v jisté záležitosti neprosadíte svůj názor. Známí nebo příbuzní už jsou napůl přesvědčení, ale zatím to nechtějí přiznat. Stresů vás zbaví pozitivní vliv konstelace Merkuru s Jupiterem.. 

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nebude vám chybět elán a energie, takže se bez pobízení pustíte do různých oprav a domácích prací. Partner a starší děti nevyjdou z údivu. Zvláště, když ze sebe budete chrlit originální nápady, kterými potěšíte partnera, děti i přátele.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet