Horoskopy na středu 22. října 2014

Čím víc advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Naleznete řešení problému, se kterým si jiní nebudou vědět rady. Bohužel se může stát, že vás nikdo nevezme vážně. Platí to zejména v případě mladších ročníků. Nerozčilujte se, při odchodu z práce se tomu srdečně zasmějete.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pečlivou přípravu vyžaduje jednání v bance či u advokáta. Potřebujete udělat dojem. Konstelace Uranu s Venuší není špatná, ale předem vyhráno nemáte. Nezapomeňte pochválit a pohladit děti, čekají na projevy vašich citů.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Štěstí se usměje na toho, kdo hledá nové místo. Musíte si však ohlídat, aby ve vaší smlouvě bylo všechno, co vám zaměstnavatel naslibuje. Tak docela jisté to není. Budete-li kupovat nějaký dárek, vyberete hotovou perlu.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Obnovit zpřetrhané vztahy bude těžší, než doufáte. Myslíte-li to vážně, nesmí vás první neúspěšný krok odradit. Respektujte váhání osoby, o kterou vám jde. Na jejím místě byste se nechovali jinak. Důležitý je první dojem.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Život vám usnadní rentgenový pohled, díky kterému spolehlivě poznáte, kdo vás chce obrat nebo vám ublížit. Čím více schůzek stihnete, tím lépe pro vás. Milým a možná i originálním vstřícným gestem vás překvapí příbuzní.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Rozčarování vám způsobí chování kolegy, který vás ujišťoval svojí podporou. Není nutné naříkat, poradíte si sami. V něčem vám pomůže rozumný šéf. Začnou tát ledy ve vašem milostném vztahu. Vaše láska začíná cítit, že jí chybíte.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nedostatek peněz v rodinné kase vyřešíte tím, že začnete důsledně kontrolovat výdaje. Počítejte s tím, že vaše rozhodnutí vzbudí značnou nevoli. Protestovat budou hlavně starší potomci. Je nutné jim rázně domluvit.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vystříhejte se sporů s nadřízenými a příbuznými. Záminek k spravedlivému rozhořčení vám poskytnou více než dost, ale těžko s tím dnes něco uděláte. Pohyb Neptunu dá vaší snaze přesně opačný směr než zrovna potřebujete.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Pozor na špatný odhad lidí. Bude-li chtít někdo znát váš názor, buďte otevření, mluvte přímo k věci. Komu se to nebude líbit, ten má smůlu. Budete mít velkou šanci poznat někoho, komu nevadí opačný názor a ocení upřímnost.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Žádné lelkování, bude nutné se zapřít a od samého rána tvrdě hákovat. Pochopení pro vaše vnitřní pocity a potíže nadřízení mít nebudou. Konkurence se pokusí s vámi dohodnout za zády vedení firmy. Bylo by to dost riskantní.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Naskytne se výhodná koupě, ale kvůli obavám z reakce partnera ji asi nevyužijete. Na cestách a při namáhavé práci se starejte o svoje zdraví. Do nevšedního prostředí vás zavede plnění povinností. Zláká vás možnost nevinného flirtu.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Zvažujte, komu podáte pomocnou ruku. Nakonec vás neschopný nešika obviní, že mu vlastně škodíte. Nabídku na přechod do jiné firmy důkladně proberte s rodinou. V přechodném období se bez její pomoci neobejdete.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store