Horoskopy na pondělí 25. května 2015

Zdraví je labilní stav, po němž se nedá čekat nic dobrého Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Jistá osoba se pokusí vás připravit o plody vašeho úsilí. Je nanejvýš nutné zapomenout na kroky zavánějící rizikem. Postavení Saturnu s Marsem vytváří velice nebezpečné situace. Opatrně s většími finančními operacemi.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

K mobilizaci sil vás bude inspirovat rozhovor s protřelým známým. Šance vyšvihnout se na cizí účet však může být ošidná. Buďte proto velice opatrní a neustále si nechávejte otevřená zadní vrátka. Nespoléhejte na slíbenou pomoc.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Během dne zaznamenáte první signál týkající se změny nálady partnera. Využijete toho a uděláte významný krok k prohloubení vašeho vztahu. Ztráta odvahy v kritickém okamžiku, by vás zbavila šance na skvěle placené místo.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Na schůzce, kterou byste mohli podcenit, se bude hovořit o vaší minulosti i budoucnosti. Připravte si věrohodnou a hlavně vtipnou odpověď, nebojte se trapně mlžit. Ve hře je dost na to, abyste se opravdu snažili.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nečekejte, že vám partner vysvětlí své včerejší chování. Bude se tvářit, jako by nic a v nejlepším případě se s vámi raději nebude přít. Zaradujete se, že protiva, který vám už dlouho pije krev, přišel o místo a zmizel v nenávratnu.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Díky obratně získaným penězům, nebo vysoké slevě si pořídíte něco nového na sebe a pro rodinu. V jisté záležitosti nespoléhejte jen na všeobecně přijímané názory. Právě vy totiž přijdete na to, že už je ledacos úplně jinak.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Spíše než na budoucnost se soustřeďte na to, co je tady a nyní. Osud vašich plánů je nejistý a všechny nynější omyly a nedodělky se vám vymstí. Po pracovní stránce vám nehrozí nic, co byste nezvládli. Klidně odložte jednání s úřady.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vyšší plat a lepší postavení můžete získat nečekaným návrhem, kterým zaskočíte nadřízené. Dobře se budete cítit ve větší společnosti, získáte užitečné kontakty. Chuť na malý románek pusťte z hlavy. Venuše varuje před trapnou blamáží.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Chvályhodná snaha oslnit šéfa by mohla ztroskotat na způsobu, jakým to uděláte. Nemusí mu to dojít a vaši snahu si vysvětlí jako skrytý zájem o jeho židli. Doma nepřepínejte síly. Mohou vás začít trápit svalové křeče.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Pohlednou osobu opačného pohlaví poznáte během plnění pracovních povinností nebo na cestách. Luna s Venuší naznačují možnost rychlého sblížení. Zajímavou zkušenost vám předá starší kolega. Pozorně mu naslouchejte.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Všímejte si lidí v blízkosti partnera. Nemá každý tak čisté a nevinné úmysly, jak by se mohlo podle jeho chování zdát. Příbuzní, kteří vám zavolají, abyste přijeli, nebudou své pozvání opakovat. Je třeba hned dohodnout termín.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Potkáte bývalého kolegu nebo spolužáka, který nebude k zastavení. Jeho snaha sdělit vám všechny novinky, vás může pořádně zdržet. Pokud nechcete marnit čas, musíte najít způsob, jak se s ním rychle rozloučit.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet