Horoskopy na sobotu 18. dubna 2015

Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

V případě, že včas a rychle zvládnete domácí povinnosti, můžete se těšit na hezké odpoledne. Ozve se vám totiž někdo, koho rádi uvidíte. Vaše předtucha je správná, budete se skvěle bavit, přijdete na lepší myšlenky. Pojedete-li vozem, pak opatrně.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Planety slibují setkání se zajímavým člověkem. K tomu, abyste se lépe poznali, si budete muset jít spolu někam sednout. Máte-li rodinu, připravíte jí atraktivní program. S radostí zjistíte, že dokážete zabavit i starší děti.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Dnes je lepší nepouštět se do ničeho složitějšího. Planety nestojí nejlépe a problémem pro vás bude i to, co byste jindy zvládli levou rukou. Důvěrný rozhovor s přítelem vám objasní spoustu věcí, dosud pro vás nepochopitelných.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vyskočí si na vás podivínský soused nebo příbuzný. Bude lepší jim neodporovat. Raději se seberte a utíkejte pryč. Rozumná řeč s nimi bude teprve poté, až se uklidní. Navečer se setkáte se s někým, kdo udělal překvapivou kariéru.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Mezi příbuznými kolují podivné řeči. Více se dozvíte, když některému z nich zavoláte. Hovorný nebude, ale nedejte se zmást. Však on se nakonec rozpovídá. Dostatečná čas věnujte dětem, které si s vámi chtějí popovídat o svých problémech.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Neuspěchejte nákupy. Nejenže na polovinu věcí zapomenete, ale ještě někdo něco cenného ztratíte nebo zapomenete. Pokud si potřebujete udobřit nabroušeného partnera, je jistější udělat to prostřednictvím rafinovaných pokrmů a lahodných nápojů.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Důležitý vzkaz dostanete prostřednictvím snu. Nemusíte o něm nikomu vyprávět. Většinou narazíte na nepochopení. Pravděpodobné jsou i postranní ironické poznámky a úsměšky. K zlepšení vašeho zdravotního stavu přispívá pohyb Jupiteru. 

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Na cestě je zpráva týkající se blízké osoby. Než něco podniknete, všechno si podrobně promyslete. Je třeba se soustředit na zásadní věci. Hledejte kontakt s uměním, dá to vašemu citovému životu nový impuls i rozměr.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Jisté deprese u vás může vyvolat odbojný postoj starších dětí. Ledacos by možná bylo jinak, kdybyste více respektovali jejich osobnost. Odmítnutí nepříjemného ctitele vyžaduje diplomatický talent. Neriskujte jeho nenávist a nepřátelství.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nepřehlédněte možnost ušetřit slušnou částku. Nepotrvá to ale dlouho a neunikne to ani jisté osobě z vašeho okolí. Musíte být mnohem rychlejší než ona. K večeru vám prasknou nervy a vyženete rodinu do přírody.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Na obzoru není nic mimořádného, snad s výjimkou potíží, které si sám způsobí vzdálený příbuzný. Vaše ochota zasáhnout však má své hranice. Do něčeho mimořádného se nepoženete, budete se starat hlavně o své záležitosti.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nebraňte se pochůzce po obchodních domech. Vaše rozhodnutí nic neutratit a nedat se zruinovat, je nebývale pevné. Jisté však je, že zatímco sami se sebou budete spokojení, někdo z rodiny se na vás pořádně naštve.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store