Horoskopy na neděli 29. listopadu 2015

Falešný přítel je jako kočka; zepředu líže, zezadu škrábe Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Sebevědomí vám zvedne pochvala jinak zdrženlivého člověka. Můžete to vzít jako důkaz, že jdete po správně cestě. Váš dojem, že nepříjemnou rodinnou záležitost sprovodíte ze světa mírnou cestou, asi zůstane jen zbožným přáním.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Rozzlobí vás projevy sobectví bratra, sestřenice nebo jiného příbuzného. Na jejich obranu třeba říci, že si svoje hloupé chování příliš neuvědomí. Bez odezvy nelze nechat evidentní zájem atraktivní osoby o bližší seznámení.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Díky inspiraci Venuše a Luny dokážete najít cestičku k lidem, se kterými je normálně těžké pořízení. Překvapí vás někdo, koho zbytečně podceňujete. Mějte oči otevřené a pozorně sledujte lidi v okolí. Přimějí vás změnit jistý názor.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Jistá záležitost, kterou považujete za vyřízenou, dostane nečekané obrátky. Není vyloučena nepříjemná návštěva, která se navíc nebude mít k odchodu. Budete muset využít veškeré své diplomatické schopnosti.  

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Váš idol čeká, že se konečně vyjádříte. Nechcete-li přijít o všechny šance, máte nejvyšší čas ho oslovit. Cestou na chalupu nebo na výlet se pohádáte se s někým, kdo bude chtít něco, co mu nemůžete poskytnout.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Jen tak něco vás nevytočí. Cíleně pustíte z hlavy všední starosti a budete se věnovat hlavně příjemným stránkám života. Třešničkou na dortu by byl malý flirtík nebo posezení s přáteli u sklenky dobrého vína.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Chybí hodně málo a vychutnáte si omamnou velkou lásku. K tomu musíte svůj poslední objev zahrnutou pozorností. Hodláte-li se pustit do úklidu a úprav v bytě, měli byste mít jistotu, že se neobjeví návštěva.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Naleznete společný jazyk s někým, s kým se delší dobu nezdravíte. Dojde k něčemu, co vás donutí zapomenout na staré rozbroje. Chystáte-li se k příbuzným či přátelům, nezapomeňte jim přinést alespoň malou pozornost.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Jste v dobré formě, můžete jít na dlouhou procházku anebo si s opravdovým nasazením zasportovat. O zdatné soupeře nebudete mít nouzi. Díky náhodě odhalíte tajemství blízké osoby. Zatím si ho necháte pro sebe.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Je čas vhodný k setkání s lidmi, které jste dlouho neviděli. Jejich pozvání nemůžete dost dobře odmítnout. Možná vám to naruší dnešní plán, ale litovat určitě nebudete. Sentimentální atmosféru navodí Venuše.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Doma vytvoříte milou, vstřícnou atmosféru, která dětem i partnerovi otevře ústa i srdce, takže se vám svěří se svými trampotami. O nic velkého nepůjde, ale rozhodně to přispěje k prohloubení vzájemných citových vztahů.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Ostře vyběhnete s pletichářem hanícím vašemu srdci blízkého člověka. Zajímavou příhodu prožijete s někým, koho v příštích dnech potkáte častěji. Na nepříjemnou otázku budete muset odpovědět dospívajícím dětem.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet