Horoskopy na čtvrtek 24. dubna 2014

Pravda je vždy úžasnější než pohádka Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Navzdory drobným potížím budete s průběhem dnešního dne spokojení. Vaší výhodou je schopnost vyhnout se upovídaným hlupákům a odvaha rázně ukončit rozhovor bez ohledu na to, o koho půjde. Pořádně vás zmatou lichotky upovídaného bruneta.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Příčinou toho, že neustále něco nestíháte, je přemíra povinností. Je nejvyšší čas udělat si v nich pořádek a některé přenechat jiným. Vašemu okolí se to líbit nebude, ale jinak to nejde. V opačném případě se vaše situace zhorší.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

V úsporně, logicky vedeném rozhovoru uděláte dojem na důležitou osobu. Mohli byste toho využít k realizaci svých představ. Podmínky se změní ve váš prospěch. Dominantní postavení si vybojujete v pracovním kolektivu.  

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nadějně se rýsuje výsledek jedné finanční spekulace. Určitě nepřijdete zkrátka. Pokud jde o milostné záležitosti, rozhlédněte se kolem sebe. Zdá se, že ignorujete někoho, kdo na vás už několik dní hledí s obdivem a uznáním.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Neutíkejte před problémy, nenamlouvejte si, že se nic neděje. Pokud již dnes pořádně nezaberete, můžete si později stěžovat jen sami na sebe. Při obchodních jednáních vás bude druhá strana nevybíravě vydírat.  

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Pozorně naslouchejte radám přátel. Díky nim se vyhnete trapné, kritické situaci a ještě ušetříte nemalou částku. Věřte své šťastné hvězdě, dělejte kariéru, investujte a rozmnožujte majetek. Na co sáhnete, to rozkvete.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Místo jízdy autem zkuste chodit pěšky. V hustém provozu se stejně rychle jet nedá. Merkur slibuje úspěch v podnikání a na úřadech. Neotálejte, už zítra může být všechno jinak. Naslouchejte dospívajícím dětem, nejen vy máte potíže.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Bude třeba sáhnout na úspory, čeká vás náhlý, větší výdaj. Spor s partnerem vyprovokuje vaše poznámka o jeho nesplněných závazcích. Chcete-li, aby se něco změnilo k lepšímu, nesmíte couvnout ani o krok.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Donesou se k vám zprávy o údajných změnách ve vedení firmy. Uran s Merkurem doporučují nic nepodnikat a trpělivě vyčkávat. Možná vás chce někdo vyprovokovat k nějaké neuváženosti a pak vydělat na vaší chybě.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nepřehánějte to s nákupy. Nerozvážně utracené penze vám budou už zítra chybět. Více si všímejte jisté osoby opačného pohlaví nosící brýle. Skrývají se pod nimi nejen krásné, ale moudré oči. Luna slibuje erupci vzájemných sympatií.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Potkáte někdejšího soka v lásce či konkurenta v zaměstnání. Chvíli si můžete příjemně povídat, ale dříve či později to zajiskří a zase se pohádáte. Slibně se vyvíjející záležitost ustrne v jednom místě. Potřebujete někoho, kdo ji popostrčí.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Opatrně s řešením finanční krize pomocí prodeje cenných věcí nebo půjčky. Možná by docela stačilo pár týdnů se uskrovnit. Planety doporučují ukončit nepovedený románek. Teď byste se jen oba trápili. Komplikace hrozí zadaným.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store