Horoskopy na neděli 1. února 2015

I bohové prohrají, budou-li stále hrát hazardní hry Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Jste-li sami a hledáte novou lásku, pokusí se vás přátelé s někým seznámit. Někoho už objevili a nyní čekají na vhodnou, nenápadnou příležitost. Vaši reakci těžko odhadnout, ale určitě jste dost zvědaví, jak všechno dopadne.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Jistá záležitost vyžaduje důslednost. Jinak si zaděláte na další, větší problém. Je třeba používat hlavu. Zbytečně odložíte návštěvu, na kterou stejně musíte jednou jít. Pozor na tendenci vozit či nosit domů staré, nepotřebné krámy. 

 

BLÍŽENCI (22.5. – 21.6.)

Doporučený řemeslník se ukáže jako zručný odborník a nový známý jako spolehlivý člověk. Starosti vám přidělají malé i velké děti. Bude jistější mít je neustále na očích. Zamilovaní se mohou těšit na vzrušující chvíle.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Neocenitelnou službu můžete prokázat přátelům, kteří mají osobní problémy. Přijdou za vámi jen proto, aby se mohli někomu svěřit se svým trápením. O konkrétní pomoc nebo radu vlastně ani nestojí. Stačí je vyslechnout.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Přizpůsobíte své představy rodině, takže budete všichni spokojení. V opačném případě nastanou potíže, kterým je lepší se vyhnout. Odpoledne je jako stvořené k rozhovoru s příbuznými a známými opačného pohlaví.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nedělejte si iluze, že u příbuzných uspějete s hrozbami a výčitkami. Pokud si něco umanou, nikdo a nic s nimi nehne. Horké chvíle prožijete ve chvíli, kdy zjistíte, že jste pustili z hlavy něco, co už mělo být dávno hotové.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Tolerantní nadhled si vyžádá rozhovor s bývalým spolužákem či sousedem. Udělal chybu a neví jak ji napravit. Změnu plánů si může vyžádat problém, s kterým přijdou příbuzní. Nesmíte se na ně zlobit, dělají jenom to, co považují za nejlepší.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nebudete-li to přehánět s nevhodným chlubením, je před vámi pohodový den. Nesmíte ale souhlasit s něčím, co je nad vaše síly. Nespoléhejte na to, že zmobilizujete síly, kdykoli si umanete. Važte si každého, kdo vám nabídne pomoc. 

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Přijdete-li shodou různých okolností o plánovanou zábavu, nabídnou vám planety okamžitě jinou, ještě lepší. Provází vás příznivá konstelace Venuše s Uranem. Pozor na popud hodit za hlavu starosti s penězi a pořádně to roztočit.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Problematickou se může ukázat snaha utíkat od skutečnosti a uzavírat se do svého vnitřního světa. Potřebujete totiž něco úplně jiného, mluvit s lidmi, bavit se a pocítit zájem o svoji osobu. Toho se ve vzdáleném koutu nedočkáte.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Náročné dilema váš čeká při setkání s mimořádně zle naladěným příbuzným. Dilema, jestli ho rovnou vyhodit nebo jen zatvrzele mlčet, za vás vyřeší pohyb Marsu. Snadno se totiž může stát, že jednoho nebo druhého rozhodnutí budete litovat. 

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Radost vám udělá projev sympatií osoby, o jejíž přízeň usilovně bojuje někdo jiný. Nová známost vám dodá křídla. Jenom pozor, abyste neudělali nějakou nepředloženost. Na sjezdovkách dávejte pozor na agresivní, nerozvážné lyžaře.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store