Horoskopy na neděli 1. května 2016

Lenoch i pod svou střechou zmokne Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vyjasníte si věci s člověkem, kterého podezříváte z neupřímnosti. Prospěje vám to oběma. Měli jste to udělat již dávno. Pohovoříte s dětmi, aniž byste se dožadovali slepé poslušnosti a úcty k rodičům. Po zralé úvaze jim vyjdete vstříc.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Dopoledne budete ještě trochu v útlumu, ale po obědě překvapíte aktivitou a energií. Směle se pustíte do boje o sympatie atraktivní osoby. Starší ročníky neodradí ani to, že bude zadaná. Nelze v této souvislosti vyloučit hádku s cizím člověkem.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Jste-li pozváni na oběd či večeři, počítejte s tím, že bude mít zvláštní charakter a je třeba se podle toho chovat. Nedá se proto vyloučit trocha nudy. K večeru naleznete řešení problému, který vás trápí už několik dní.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Kupodivu vám prospěje uklidňující polehávání u televize nebo sport a procházky lesem. Nutně potřebujete obnovit psychické i fyzické síly. Nebylo by rozumné zcela se vyčerpat výlučně prací na zahradě a úklidem.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Potěší vás, že si jistá osoba opravdu zaslouží vaši důvěru. Nelitujte času stráveného sportem a na návštěvách. Při jízdě na kole a turistických výletech volte nenáročné trasy a venkovské silnice. Nepřeceňujte síly, hrozí vám zranění.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Objeví se někdo, ideální typ do nepohody. Problém je v tom, že o jeho zájem budete muset usilovat mnohem víc, než se vám stává jindy. Planety doporučují neztrácet ani v kritických okamžicích naději. Určitě najdete správné řešení.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vstanete s rozhodnutím udělat spoustu věcí. Všechno si proto musíte pečlivě naplánovat. Jen tak se vyhnete chybám a zklamání. Fyzicky náročnou práci si asi budete muset udělat sami. Vaši blízcí se do ní určitě nepohrnou.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Dnešek nabízí řadu atraktivních akcí. Strávíte vcelku příjemný den a navíc na spoustu lidí uděláte výborný dojem. Podmínkou je, vzít si na sebe něco mimořádně slušivého a neustále se usmívat. Vašemu kouzlu odolá jen málokdo.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Planety doporučují odpočívat doma, otevřít si zajímavou knihu, pustit dobrý film nebo si konečně poslechnout hudbu, kterou máte rádi. Potřebujete se zklidnit a naladit svoji mysl na příjem a analýzu nových, silných podnětů.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dopoledne si zkrátíte odstraňováním restů. Po obědě bude veseleji. Můžete se těšit na milou návštěvu nebo nákup v supermarketu. Partnerova ruka bude otevřena. Těžko oceníte nejasnou situaci pouze na základě cizího líčení.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Hleďte si dětí a partnera. Najděte si chvilku a otevřeně si popovídejte o problémech, které vás trápí. Konstelace Luny s Neptunem vyvolává napětí, pod jehož vlivem se můžete dopustit řady malých i velkých omylů.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Vnitřní neklid vás bude popohánět z místa na místo. Chce to vyhnout se důležitějším rozhodnutím a odložit nepromyšlené plány. Možná je to ta pravá chvíle k tomu, začít myslet také trochu na sebe a své záležitosti.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet