Horoskopy na pátek 31. října 2014

Mlčením člověk mnoho řečí odbude Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Objeví se nový nápadník nebo ctitelka, ale žádná sláva. Jejich jediným kladem bude pozoruhodné bankovní konto a majetek. Pokud by vám to stačilo ke štěstí, můžete to mít. Půjdete-li sportovat, pak jen se staršími soupeři.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Nebude snadné vyjít s tím, co právě máte po kapsách či v kabelce. Objevíte totiž něco, co budete chtít, ale zaskočí vás cena. Dnešní plány vám naruší známý, který s vámi obvykle souhlasí a vždy vás ochotně následuje.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

V rozhovoru s partnerem pochopíte, že vás chce dotlačit k něčemu, co považujete za předčasné. Bylo by dobré se dozvědět, co se mu honí hlavou. Budete-li nečinní, postaví vás před hotovou věc. Budou vás shánět rodiče nebo sourozenci.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Sebevědomí vám zvednou starší přátelé nebo známí, kteří se s vámi přijdou o něčem poradit. Jejich důvěry je třeba si vážit. Vaši chybu v práci odnese snaživý kolega. Možná byste mu měli jeho smůlu nějakým způsobem osladit.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

K úspěšnému vyřízení vaší záležitosti na úřadech bude nutné zvýšit hlas, případně se předem obrátit na vlivného přítele. Postěžovat si přijde někdo ze spolupracovníků. Má problémy a bude se dožadovat vaší velkorysé pomoci.

PANNA ( 23.8. 22.9.)

Nepokoušejte se umluvit někoho, o kom víte, že má svoji hlavu. Lhostejno jestli půjde o kolegu, partnera nebo hádavou sousedku. Zbytečně se budete rozčilovat. Svého nakonec dosáhnete jiným, chytřejším způsobem.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Dozvíte se nepříjemnou pravdu o jisté záležitosti. Pokud jste ještě včera doufali, že nebude tak zle, je to tady. Na druhou stranu vás příjemně překvapí nezištná podpora kolegů a přátel, kteří vás v tom vykoupat nenechají.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Domluvíte se s někým, kdo vás kritizoval a začnete konečně spolupracovat. Vaše šance na úspěch znásobí pohyb Jupiteru. Sami dnes nikde neprorazíte. Zarmoutí vás lhostejnost osoby, kterou jste měli za oddaného přítele.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Merkur vám napoví, jak nejlépe na šéfa a nepřejícné kolegy. Věřte intuici, povede vás správným směrem. Nervy byste mohli ztratit v přeplněném autobusu či obchodu. Stačí málo a vybuchnete jak přehřátý parní kotel.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Podrážděný šéf pátrá po zámince, aby vás mohl začít šikanovat. Máte jen dvě možnosti, buď se mu vyhnout, nebo si to s ním vyříkat. Neuškodí, když se budete víc zajímat o školní prospěch dětí. Pokusí se zapřít neúspěchy.

VODNÄŘ ( 21.1. – 20.2.)

Vaší bývalé lásce došlo, že byla chyba vás opustit a hledá cestu zpátky. Záleží jen na vás, jestli jí to budete chtít usnadnit, nebo již nemáte zájem. Příbuzní se na poslední chvíli rozhodnou uspořádat menší sešlost. Nedělejte drahoty.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nedávejte příliš najevo své opravdové pocity. Jste naladěni dost negativně a můžete se dotknout řady lidí. Navíc vám to ani nebude moc vadit. Okolí překvapí i manuálně nešikovní jedinci. Těžko říci, čím to bude, ale dnes nic nezničíte.


Komerční sdělení

Aplikace Novinky.cz pro váš telefon a tablet

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v App Store
  • Stáhnout na Windows Phone Store